• Березень

    10

    2020
  • 128

Заміна замків з підключенням на Охорону від Locksmith

Безпека під ключ: Locksmith представляє нового партеру, охоронну компанію Garbis.

В безпеці немає ключових, першочергових або вторинних елементів, важливо все! Тепер ми пропонуємо вам не просто заміну замків, заміну циліндрів, а повноцінний сервісний пакет зі здачею об’єкта під охорону!

Команда Locksmith представляє вам комплексні послуги із забезпечення безпеки житлових і нежитлових об’єктів. Тепер, здійснюючи заміну замків та циліндрів, ми можемо встановити бездротову охоронну систему Ajax, після чого ваш будинок або офіс візьме під пультової охорону компанія Garbis – лідера свого сегмента.

Охоронна компанія Garbis: абсолютна безпека будь-якого об’єкта.

Охорона об’єкта під ключ з замками – така можливість тепер з’явилась у клієнтів компанії Локсміт, оскільки новим, надійним партнером стала служба охорони Гарбіс. Лідер на українському ринку – в Києві та інших містах – команда професіоналів складається з силового блоку, диспетчерського і сервісного центру. Карта реагування покриває столиці і передмістя, причому компанії вдалося рівномірно розподілити автомобілі по всіх районах. Комплексний підхід до послуг – запорука того, що Гарбіс гарантує безпеку і житлових, і комерційних, і промислових приміщень.

Компанія регулярно інвестує в кваліфікацію свого персоналу, підвищуючи її рівень. В арсеналі – тільки сучасні методи охорони і дієві засоби, які виключають не опрацювання і зводять ризик проникнення в ваше майно до нуля. Серед клієнтів Гарбіс: ПриватБанк, McDonalds, ЕКО маркет, КОСМО, BILLA, м’ясокомбінат Салтівський, Миргородський завод мінеральних вод і інші відомі компанії. Висока швидкість передачі даних і моментальне реагування служби охорони при спробах злому і проникнення – це те, що однозначно потрібно вашому будинку і бізнесу.

Гарбіс об’єднує охоронні компанії, за наступним принципом реагування – хто ближче до об’єкту спрацювання охорони, того і направляють. Це дозволяє уникнути частої проблеми, коли у однієї компанії завантажені всі екіпажі або хтось стоїть в пробці в годину пік.

Locksmith: ми розвиваємося, щоб ви були в безпеці.

Правильно та швидко надаємо комплексне рішення для забезпечення охорони приватних та бізнес-об’єктів! Спектр послуг компанії не стоїть на місці – безперервний прогрес дозволяє пропонувати вам все більше можливостей, йдучи на випередження технологій злому, здійснюючи контроль і захист на всіх рівнях – починаючи від монтажу циліндрів і заміни замків, і закінчуючи встановленням охорони зі здачею під пульт.

Системи безпеки, пов’язані між собою, практично повністю виключають ймовірність злому та проникнення. У нових проектах Locksmith, вони взаємно інтегровані, а значить, підвищують надійність один одного. Все працює в комплексі, попереджаючи, стримуючи і контролюючи. Грамотне проектування системи і вибір перевірених виробників, запорука ефективного результату: Smart Lock kit Ajax + Entr розумний замок, надійних циліндрів Abloy, Keso, Ikon Cliq, а також інші рішеня, забезпечать безпеку під ключ, без зайвого напруження для Вас.