• Листопад

    15

    2019
  • 435

Заміна замків у Києві

Шановні читачі, інформація, яку ви зараз прочитаєте, буде на 100% для вас корисною, постарайтеся дочитати до кінця і зробити висновки!

Така важлива тема як безпеку квартири, будинку, офісу, торгового майданчика, гаража або іншого об’єкта який Вам належить, безпосередньо стосується теми замком і систем замикання. До нас часто звертаються клієнти, які вже отримали від життя неприємний подарунок і стали жертвами грабежу зі зломом. Якщо проаналізувати ці звернення, можна зробити кілька висновків.

Одним з перших, буде той факт, що люди, в силу своєї завантаженості та інших важливих питань, забувають, що двері які вони встановили 5, 10 років тому як і замки, які стоять у цих дверях, мають властивість технічно  втратити свої захисні якості. Інструмент яким користуються злодії, постійно оновлюється, а замки залишаються такими як і були 10 років тому, саме це заводить в зону ризику.

Друга помилка, яку допускають люди, називається: віра і надія! Віра в те, що у мене надійні замки, мені так говорили, коли я купував двері. Надія – у мене нічого брати, до мене не підуть.

Аналізуючи портрет людей які постраждали і звернулися до нас, можна зробити висновок, що будь-яка людина може потрапити в зону ризику і тут не важливо, що брати, важливо наскільки легко до Вас проникнути, брати завжди є що!

Враховуючи все вищесказане, настає момент приймати рішення: Віра і Надія або огляд двері майстром https://services.locksmith.com.ua/. Після виїзду на консультацію або спілкування з менеджером по телефону, ви зможете для себе прийняти рішення, хочу жити в безпеці або сподіватися на випадок.

Фахівці компанії Locksmith Services надають послуги із заміни та встановлення замків. Важливим, та можна сказати основним елементом в дверях, є циліндр, вставка, сердечник, личинка, можна назвати як завгодно, але встановити потрібно дійсно якісний продукт, який забезпечить результат, а не закриє отвір. У нас багато доступних варіантів від Mul-T-Lock, Abloy, Vega, Kaba, Gege. Окрім циліндра і корпусу замку, важливо правильно підібрати і встановити броненакладку. Броненакладка важливий елемент, який забезпечить захист циліндра замка, від вибивання, свердління та інших вандальних впливів. Броненакладки, які ми рекомендуємо для установки, дійсно вандалостійкі, різні за типом монтажу, зовнішнім виглядом і технічними властивостями. Такі виробники як Rostex, Disec, Mul-T-Lock, Abloy, Esety, вже багато років представлені на ринку і довели, що можуть гарантувати проблеми, тим хто спробує зламати або висвердлити їх.

Крім захисту і безпеки в розрізі замків, Locksmith Services пропонує послуги з монтажу дотягувачів для дверей, встановлюємо сейфи, розробляємо і встановлюємо систему майстер ключ на базі Mul-T-Lock, Abloy, надаємо послуги ремонту вхідних дверей, встановлюємо контроль доступу і системи антипаніки.

Хочете більше дізнатися і скористатися нашими послугами, переходьте за посиланням на сайт https://services.locksmith.com.ua/, залишайте заявку і ми з радістю Вам допоможемо.

Для відновлення роботи циліндра, довелося повністю розібрати механізм, виконати повну промивку циліндра Mul-T-lock MT5 + від машинного мастила. Після сушіння всіх складових частин, сервісний фахівець виконав складання циліндра використовуючи нові секрети (Піни) і нові пружинки.

Як результат, відновлений механізм працює як новий, а задоволений клієнт, навчений роботою “Дешевого майстра”, тепер буде звертатися тільки в https://services.locksmith.com.ua/. Якщо у Вас виникли проблеми з продукцією Mul-T-lock, звертайтеся до нас.