• Березень

    28

    2020
  • 564

Сигналізація Ajax з розумним замком Mul-T-Lock Entr

Сигналізація Ajax з розумним замком Mul-T-Lock Entr

Дієвий комплект безпеки від Locksmith: розумний замок Mul-T-Lock Entr і система охорони Ajax.

Охорона приміщень – багатокомпонентне завдання, в якому треба врахувати безліч нюансів. І кожен з них важливий, тому технології, які використовуються як в системах сигналізації, так і замках, які встановлено повинні відповідати одна одній.

Компанія Locksmith, провівши аудит ринку, створила рішення, яке дає можливість відкривати і закривати двері, роблячи це дистанційно – через додаток охоронної системи Ajax. Ми змогли інтегрувати розумний замок Mul-T-Lock Entr, продуктом від світового лідера в сфері забезпечення безпеки в екосистему Ajax.

Просте підключення, стабільна робота, безпека і зручне використання – максимум можливостей від двох пристроїв!

Ефективний тандем: чому розумний замок Mul-T-Lock Entr з системою для охорони Аякс – краще, що є на ринку.

Бездротовий замок для будинку, офісу, квартири, комерційних і складських приміщень, який стійкий до злому і може управлятися дистанційно – це круто, але чим доповнити систему, розширивши її до максимуму? Охоронна сигналізація Аякс Україна стала сполучною ланкою в ланцюжку забезпечення безпеки, причому обидва пристрої – це синергія, тобто підсилюють дію один одного. При спрацьовуванні датчика ви отримуєте повідомлення в заздалегідь передбаченому форматі: смс або push. Це – бездротова сигналізація, комплектність якої підбирається в залежності від поставлених цілей. Таким чином практично в он-лайн режимі, ви бачите і контролюєте все, що відбувається у тому числі і замки.

Чому саме замок Mul-T-Lock Entr?

  • Управління з будь-якої точки світу – навіть якщо мова йде про тисячі кілометрів від локації
  • Вбудований акумулятор забезпечує тривалу автономну роботу, яка не залежить від мережі
  • Рішення універсальне і підходить до більшості дверей, встановлених в Україні
  • Питання з вилученням та втратою ключів – вони просто не потрібні
  • Смарт-замок мультлокЕнтер складно відкрити відмичкою, оскільки в його конструкції механічна частина має високу секретність.

Важливо: користувач може управляти замком ENTR різними способами.

Перший – сканер відбитків пальців (можливе програмування до 20-ти варіантів ідентифікаторів), другий – пульт ДУ (відкриття / закриття на відстані, як зовні, так і всередині), третій – кодова панель (підтримує 20 різних комбінацій), і четверта – додаток для смартфона, п’ятий – через додаток сигналізації Ajax.


Статті по темі:

Електромеханічний замок ENTR Mul-T-Lock
Mul-T-Lock ENTR — замок без ключів
Замок MUL-T-LOCK ENTR


Управління запірним механізмом здійснюється з програми Ajax Security System, причому не тільки самої охоронною системою, але і замком. Ви можете самостійно налаштовувати різні сценарії реагування: зняття з охорони і одночасне відкриття дверей, або ж закриття через певний проміжок часу і т.д.

Моніторинг всіх подій, що стосуються охорони локації, відображається в вашому смартфоні – розумний замок з сигналізацією показує, хто, коли і скільки разів відкривав приміщення. Там же, в додатку, є можливість відслідковувати і інформацію з камер відеоспостереження (в разі, якщо вони встановлені).

Перед вами стоїть завдання, а в Locksmith вже є готове рішення – універсальне, дієве і надійне!

Більше інформації про продукт Smart Lock KIT Ajax + ENTR : https://services.locksmith.com.ua/services/smart-lock-kit-ajax-entr/