переїзд переїзд

Огляд послуги

Незалежно від бережливого ставлення, замикаючі механізми, з часом, виходять із ладу: замикає «язичок», не провертається ключ або замок зовсім припиняє реагувати на будь-які маніпуляції з боку користувача. Найчастіше такі казуси відбуваються з локаціями, пропускна можливість яких досягає кількасот людей на день. Є проблеми? Значить прийшов час замовити заміну дверних замків на більш надійні та якісні варіанти!

Бригади LOCKSMITH із заміни замків в Києві оснащені професійним технічним оснащенням та достатніми знаннями для того, щоб визначити першопричину поломки. Такий складений та експертний підхід – гарантія того, що результат буде досягнуто в найближчий термін без відволікаючих факторів для працівників офісу або організації.

Вагомі аргументи за те, щоб замовити врізку та встановлення замків (наприклад Abloy, Multlock, Kaba) в Києві саме у LOCKSMITH:

  1. Миттєва комунікація. Ми завжди на зв’язку! До Ваших послуг – сформовані спеціалізовані досвідчені бригади з актуальними теоретичними та практичними знаннями. Ніяких «універсалів» – лише точна робота згідно поставленої задачі зі встановлення замка.
  2. Оригінальні матеріали. Ми не працюємо з товарами фірм «ноу-нейм» або виробниками з низькою репутацією. До Ваших послуг – професійний монтаж замків у Києві з використанням найкращої продукції зі світовим ім’ям. Усі комплектуючі завжди у наявності на складі – ніякого очікування та передоплати!
  3. Підхід – All Inclusive. Починаючи з консультації та завершуючи сервісним обслуговуванням – врізка замків у Києві майстрами нашої компанії виконується за всіма правилами повноцінного сервісу. Зателефонуйте прямо зараз і ми підберемо оптимальний варіант!

Зверніть увагу: за необхідності наша компанія може надати  експертне заключення з приводу причини несправності замка. Оплата за надані послуги може бути проведена готівкою або безготівковим розрахунком. При співробітництві з юридичними обличчями ми надаємо пакет повноцінної супроводжуючої документації, включно з офіційною гарантією від виробника комплектуючих елементів та акт на виконані роботи.

переїзд переїзд