переїзд переїзд

Огляд послуги

Ключ не провертається у замку? Загубили ключ від замка? Переїхали у нову квартиру? Змінити орендодавця? «Язичок» замка постійно замикає і процес відкривання та закривання дверей забирає дорогоцінний час? Не зволікайте – настав час замовити заміну замків на більш якісні та надійні варіанти!

Згідно зі статистикою запитів, більшість клієнтів звертається до нас вже тоді, коли щось сталося. У зв’язку з загостреною криміногенною ситуацією у країні, будь-хто з нас може опинитися у неприємній ситуації! Для того, щоб такі ситуації не сталися з Вами – важливо подумати про безпеку. Заміна дверних замків – перше, на що слід звернути Вашу увагу, адже ніхто не сумнівається, що за дверима знаходяться близькі люди та цінні й важливі для Вас речі.

Заміна замків у дверях, досить складний процес, який потребує певних знань та навичок. Не нехтуйте цим, адже на сьогодні правильно підібрані і професійно встановлені дверні замки – це один із чинників, які можуть завадити грабіжникам зламати ваші двері та проникнути до приміщення.

Основною проблемою є твердження людей, що їх замки надійні. Надійність замка – досить тонке поняття, яке може бути не правильним з самого початку або ж не актуальним на сьогоднішній день. Якість та надійність замків визначають незалежні експертні організації, які тестують продукцію, а актуальність замків, з точки зору можливих методів злому, міняється кожні 3-5 років. Наші рекомендації з цього приводу такі:

Для якісної заміни дверних замків важливо спочатку виконати огляд дверей (виїзд майстра на консультацію), вислухати побажання замовника і вже після цього запропонувати реальні варіанти, які принесуть користь. Комплексна заміна всіх комплектуючих зможе гарантувати результат, для цього важливо виконати заміну корпусу замка, заміну личинки (серцевини), встановити броньовану накладку, додатково посилити двері в слабких місцях (закріпити, підварити зварюванням та ін.).

Рекомендація: не довіряйте стандартним комплектам замків з ринку або будівельних маркетів, на сьогодні це розцінюється як мувітон.

Окрім самостійної купівлі замків LOCKSMITH наполегливо рекомендує не намагатися робити все самостійно без практичних навичок та наявності спеціальних інструментів навіть найбільш заядлим ентузіастам. Не нехтуйте Вашою безпекою, користуйтеся послугами професійних монтажників.

Вагомі аргументи за те, щоб замовити врізку та встановлення замків (наприклад Abloy, Multlock, Kaba) в Києві саме у LOCKSMITH:

  1. Миттєва комунікація. Ми завжди на зв’язку! До Ваших послуг – сформовані спеціалізовані досвідчені бригади з актуальними теоретичними та практичними знаннями. Ніяких «універсалів» – лише точна робота згідно поставленої задачі зі встановлення замка.
  2. Оригінальні матеріали. Ми не працюємо з товарами фірм «ноу-нейм» або виробниками з низькою репутацією. До Ваших послуг – професійний монтаж замків у Києві з використанням найкращої продукції зі світовим ім’ям. Усі комплектуючі завжди у наявності на складі – ніякого очікування та передоплати!
  3. Підхід – All Inclusive. Починаючи з консультації та завершуючи сервісним обслуговуванням – врізка замків у Києві майстрами нашої компанії виконується за всіма правилами повноцінного сервісу. Зателефонуйте прямо зараз і ми підберемо оптимальний варіант!

Команда LOCKSMITH рекомендує: для уникнення спроб злому, навіть тих, що не завершилися успіхом, обмежте коло людей, які знають про ваш достаток або від’їзд у відпустку чи на за місто. И пам’ятайте – біду можна попередити, замовивши встановлення надійних замків. Залиште заявку та отримайте консультацію у телефонному режимі прямо зараз! Разом – ми на крок попереду!

переїзд переїзд