переїзд переїзд
цилиндры мультилок установка
цилиндры аблой установка

Огляд послуги: заміна циліндру замку

Прагнете підвищення безпеки свого будинку, квартири, офісу, але не впевнені в надійності циліндру вхідних дверей? Щоденно, йдучи на роботу, турбуєтесь про збереження речей та безпеку Ваших близьких? Встановлення або заміна секрету для замку на більш надійний механізм зможе назавжди позбавити вас почуття тривоги!

Ми пропонуємо не просто заміну серцевини, наші майстри зі встановлення можуть комплексно підійти до справи та надати більше інформації, ніж Ви думаєте. Адже сенс у тому, щоб не просто замінити циліндр у дверях, для LOCKSMITH важливо забезпечити своїх клієнтів безпекою від неприємних ситуацій, пов’язаних із крадіжками, зламами. Як не дивно, від рівня захисту та надійності від зламу циліндра для дверей, залежатимуть можливі наслідки. Для отримання реального результату необхідно враховувати багато факторів: місце встановлення (вулиця/закрите приміщення), режим експлуатації (наскільки активно будуть користуватися циліндром), тип замку, в який буде виконаний монтаж циліндру, наявність броньованої накладки на двері. Виходячи з цих даних, ми зможемо запропонувати оптимальний варіант для заміни личинки у дверях і ці варіанти можуть бути кардинально різними – починаючи з вартості циліндру, закінчуючи технічними особливостями кожного циліндру залежно від виробника.

На ринку представлено досить багато варіантів серцевин для дверей, які можна придбати, а їх вартість починається від 100 грн, проте важливо пам’ятати одну просту істину: безпека дешевою не буває. Обираючи низьку вартість в сторону низької вартості, ви отримуєте нижчу якість та секретність личинки для замка.

Коли необхідна заміна личинки у замку:

 • Втрата ключів або недостатня кількість екземплярів
 • Крадіжка сумки з ключами та документами
 • Дефектне функціонування циліндру
 • Поломка та вихід циліндру з роботи
 • Заміна серцевини замка на нову, більш захищену модель
 • Переїзд до нового офісу
 • Придбання нової квартири
 • Зміна орендодавця

Незалежно від бережливості експлуатації та ряду сумісних факторів, від вищезазначених ситуацій не захищений ніхто. Виявили серед списку свою проблему? Тоді не зволікайте – замовляйте послугу заміни серцевини замку в Києві прямо зараз! Для наших клієнтів ми пропонуємо кращі перевірені варіанти продукції від європейських виробників. Ми працюємо з такими брендами як: KABA, Abloy, Iseo, Evva, Mul-T-Lock.

Телефонуйте або замовляйте послугу за допомогою форми зв’язку – майстри із встановлення циліндру вже готові виїхати за адресою та надати якісні послуги із заміни серцевини.

Заміна серцевини замка в Києві: 4 аргументи на користь LOCKSMITH

 1. Оригінальні матеріали. Для заміни серцевини ми використовуємо лише якісні комплектуючі від передових брендів з безперечною репутацією.
 2. Повноцінний сервіс. Починаючи з консультації й завершуючи монтажем та сервісним обслуговуванням  – встановлення личинки відбувається нашими спеціалістами згідно з загальноприйнятим регламентом. Технологічність кожного етапу – гарантія Вашої безпеки!
 3. Гарантія якості. Незалежно від того, циліндровий механізм якого виробника ви обрали, ми гарантуємо якісне встановлення та надаємо гарантію на продукцію.
 4. Правдиві ціни. Про вартість послуг нашої компанії клієнт буде попереджений до початку робіт. Ціна заміни серцевини замка не змінюється в односторонньому порядку!

Вирішили виконати заміну серцевини самостійно, але потребуєте консультації від досвідчених спеціалістів? Не довіряєте майстрам-фрілансерам із дошок оголошень? LOCKSMITH – це компанія, яка надає послуги зі встановлення та заміни циліндру та одна з небагатьох, хто готовий відповісти за Вашу безпеку. Телефонуйте або надсилайте заявку, та пам’ятайте – затримка у рішенні може зіграти з Вами злий жарт!

переїзд переїзд