переїзд переїзд

Вхідні двері для квартири та будинку: пропозиції «під ключ» від компанії LOCKSMITH

 

Готові пропозиції

Дивитись Вхідні двері «Locksmith – BAZA», Виготовлення: 45 календарних днів.

Дивитись Вхідні двері «Locksmith – Pro-CLIQ». Виготовлення: 45 календарних днів.

Дивитись Вхідні двері «Locksmith – SMART». Виготовлення: 45 календарних днів.

Дивитись Вхідні двері «Locksmith – STRONG». Виготовлення: 45 календарних днів.

Є в наявності

Вхідні двері для квартири та будинку: пропозиції «під ключ» від компанії LOCKSMITH

Безпека, при чому ступені абсолют, надійність, довгий строк експлуатації і, звісно ж, естетика – це лише опорний спектр переваг вхідних металевих дверей від компанії LOCKSMITH. Новий напрямок у роботі, сучасний технічний базис, стильні рішення та виняткова якість – продаж та встановлення вхідних дверей виконується за чітким внутрішнім регламентом, а також згідно з усіма стандартами України та Європи.

Звертаємо вашу увагу: квартирні двері у Києві в нашій пропозиції – це як типові кастомізовані різновиди. Кожен із зразків може бути виготовлений за індивідуальними замірами, навіть якщо вони виходять за рамки стандартного формату.

Готові пропозиції: базові та кастомізовані  моделі вхідних дверей від LOCKSMITH

«LocksmithBAZA». Сталева коробка з двома накладками з МДФ. Модель оснащена посиленими зовнішніми петлями, листом захисту основного механізму від висвердлювання, накладкою з нержавіючої сталі на поріг. Основний замок Mul-T-Lock 352K, броненакладка врізного типу Disec, циліндр Мультилок Classic PRO, додатковий замок Мультилок та ручка 257 Rostex.

«Locksmith – STRONG». Сталева коробка з внутрішнім та зовнішнім листом із захисного металу, а також накладками з МДФ, Антизрізи прихованого типу, по периметру полотна розташований ущільнювач, це утеплені вхідні двері, в якості утеплювача – базальтова вата. Основний замок Mottura 54.J797 My Key, декоративний щиток для ключа Mottura, броненакладка врізного типу Disec, циліндр Abloy Protec2, ручка Rostex.

«LocksmithProCLIQ». Ця модель вхідних дверей для дому виконана зі сталі з захисним металічним листом та МДФ накладками (всередині та ззовні). Посилені зовнішні петлі, лист для захисту від висвердлювання, нержавіючий поріг, а також основний замок  Mul-t-lock Omega, щиток для нього Omega, броненакладка врізного типу Disect (з магнітним захистом), циліндр Мультилок Cliq і ручка Convex 1115.

«LocksmithSMART». Це металеві вхідні двері на замовлення виконані зі сталі із захисним металевим листом та МДФ накладками (всередині та ззовні). Антизрізи прихованого типу, по периметру полотна розташований ущільнювач, в якості утеплювача – базальтова вата. Основний замок Mul-T-Lock A528, броненакладка врізного типу Disec (з магнітом), циліндр Мультилок Interactive+, ручка Rostex.

Колір та декор будь-якої моделі вхідних дверей із секретними замками кожен клієнт обирає самостійно. Базові розміри дверного блоку: 2040х960; 2040х880 мм. Строк виготовлення вхідних дверей на замовлення у Києві складає 45 днів. Вартість монтажу прораховується в індивідуальному порядку.

Важливо: сервісний рівень повного циклу – це про компанію LOCKSMITH. Ми пропонуємо вам не просто якісні вхідні двері, а продукт, який буде виготовлений за індивідуальним проектом, доставлений та встановлений за адресою. Всі вхідні двері уже комплектовані замками та петлями підвищеної стійкості, оснащені зовнішніми/внутрішніми декоративними накладками з металу або МДФ та ручками.

Без посередників та прихованих складників – ціна вхідних дверей не зміниться після первинного прорахунку! Послуги від «А» (підбір моделі) до «Я» (встановлення та обслуговування) – це те, що вигідно виділяє нашу компанію на ринку. Експерти LOCKSMITH не лише допоможуть вам з вибором, а й виконають монтаж у зручний для вас час!

3 аргументи на користь того, щоб замовити вхідні двері в Києві вже сьогодні!

  1. Гарантії на всі моделі – один рік. Гарантія розповсюджується на кожен функціональний вузол: замки, петлі, ручки.
  2. Компетентність. З вами працюють досвідчені експерти, кожен з яких є членом Української Локсмастер Федерації, що підтверджує професіоналізм та приналежність до вищої категорії спеціалістів національного ринку.
  3. Вхідні двері в готовому виконанні, консультація, індивідуальні пропозиції та відповіді на всі питання, що вас цікавлять, у нашому офісі.

Відповідаємо на будь-які питання, орієнтуємо в параметрах та якісно виконуємо свою роботу – чекаємо на вас уже сьогодні.

переїзд переїзд