Огляд цін на послуги

Виїзд майстра на консультацію200 грн.
Встановлення замка для ґрат430 – 850 грн.
Встановлення замка для воріт286 – 750 грн.
Накладні замки європейських виробниківот 2400 грн.

*вказані приблизні ціни. Кінцеву ціну уточнюйте у менеджерів.

Огляд послуги

Знаходитесь у пошуках надійних методів із захисту території приватного будинку від проникнення сторонніх? Не довіряєте стандартним замковим пристроям, які реалізуються на ринках та оффлайн магазинах? Команда LOCKSMITH реалізує комплексний підхід до забезпечення безпеки територій – продаж та встановлення замку для воріт та ґрат будь-яких типів та форматів. Потурбуйтесь про безпеку своєї ділянки та попередьте прихід «непроханих гостів» – залиште заявку або зв’яжіться з експертами LOCKSMITH по телефону!

Що ми пропонуємо: найкращі механізми для 100% гарантії захисту вашої оселі

  • Жодних обмежень. Команда LOCKSMITH оснащена повноцінним інструментарієм, теоретичним та практичним базисом, сукупність яких дозволяє виконати монтаж замків в будь-яких конфігураціях воріт та ґрат. Метал, дерево чи пластик – врізка буде виконана ґрунтовно та естетично.
  • Будь-які модифікації. Для організації замкової системи спеціалісти LOCKSMITH виконують встановлення електромеханічних замків або механічних та електронних аналогів. Ворота або ґрати можуть замикатися за допомогою ключа, карти, брелка, кодового управління або смарт-додатку.
  • Максимальна ефективність при доступній ціні. В розпорядженні наших клієнтів вироби від передуючих закордонних виробників, які характерні підвищеною кількістю експлуатаційних циклів (відкриття/закриття) та стабільною роботою навіть при критичних температурах. Найкращі методи для безпеки вашої ділянки!

Компанія LOCKSMITH настійливо рекомендує: не варто нехтувати можливістю встановити замок у ґрати, оскільки зовнішній вузол не менш важливий, ніж той, що виконує замикальну функцію на вхідних дверях. Не впевнені в своєму виборі або не готові самостійно визначити пріоритети на користь тої чи іншої модифікації? Залиште заявку на виїзд майстра і отримайте вигідну пропозицію із врізки та встановлення замків в Києві уже сьогодні!