переїзд переїзд

Огляд послуги

Як ви вважаєте, чи достатньо захищений Ваш будинок від проникнення грабіжників та бандитів? А якщо ми скажемо, що навіть встановлення дверних замків останнього покоління не є гарантією стійкості до механічного впливу?

Згідно зі статистикою, у 90% випадках проникнення до приватного будинку або квартиру відбуваються за лічені хвилини за допомогою механічного злому циліндру.

Бажаєте уникнути зустрічі зі зловмисниками та відлякати їх? До Вашої уваги – послуги із встановлення броненакладок у Києві від команди експертів LOCKSMITH.

Залиште заявку сьогодні і вже завтра виходьте із рідної оселі зі спокійною душею!

Яку функцію виконує захисна фурнітура на замок?

  • Твердий сплав  виключає пошкодження замка унаслідок висвердлення або надлому
  • Кріплення із внутрішнього боку дверного полотна приховує гвинти і виключає їх видимість для зловмисників
  • Дозволяє виконати не лише практичну, а й естетичну функцію – дизайн броненакладок на замок підбираються згідно із загальним стилем полотна та фурнітури
  • Сумісні з усіма сучасними модифікаціями замків, моделі фурнітури виглядають гармонічно на полотні дверей

Готові дати фору зловмисникам та зберегти своє майно? Телефонуйте – команда LOCKSMITH уже готова до виїзду!

Що ми пропонуємо: варіанти захисту Вашого дому від проникнення

  • Встановити броненакладку Rostex накладного типу – оптимальне рішення від чеського виробника для захисту додаткових та основних замків. Можливий варіант як із ручкою, так і без.
  • Встановити броненакладку Disec – італійський бренд, що пропонує сертифіковану та апробовану лабораторними та експериментальними методами продукцію. Можлива адаптація для будь-яких типів замків.
  • Вироби від фінської компанії Abloy, ізраїльської Mul-t-Lock – підбираємо оптимальний варіант (врізної або накладної фурнітури) для будь-якого бюджету та формату користування.

Команда LOCKSMITH нагадує: встановлення захисної фурнітури для циліндру є обов’язковим елементом при покупці дорогих замикаючих механізмів для вхідних дверей. Вирішіть проблему безпеки Вашої оселі ефективно – залиште заявку або зв’яжіться з експертами телефоном.

Відеоогляд

переїзд переїзд