переїзд переїзд

Огляд послуги

Бажаєте вирішити проблему втрати ключів для себе та близьких назавжди? Замкнути двері так, щоб не було видно замка на них? Відчинити двері без використання ключа?

Кількість розумних рішень для управління за допомогою смартфону з кожним днем зростає, дверні замки також не лишаються осторонь прогресу. Сьогодні зустріти електронний замок у дверях все ще незвично, але це не означає, що ви повинні обмежувати себе. Станьте одним з перших, встановіть електронний замок у свої двері.

Компанія Locksmith має достатньо велику кількість кейсів, в яких ми для своїх клієнтів, виконали підбір, монтаж та налаштування систем SmartLock. 

Основними перевагами електронних замків є відсутність ключа. Відкрити та закрити двері можна за допомогою смартфону або додаткових аксесуарів (у кожного виробника замків вони свої). Для правильного вибору електронного замка необхідно розуміти в яких умовах він буде використовуватись та які функції має виконувати. Вибір смарт замка розділяє пропозицію на різні категорії:

 1. Розумний замок, як механізм основного замикання дверей.
 2. Розумний замок прихованого монтажу, як додатковий механізм замикання дверей.
 3. Розумний замок для офісу, як механізм контролю доступу.
 4. Розумний замок для апартаментів з обмеженим доступом.
 5. Розумний замок з інтеграцією до сигналізації Ajax.

Locksmith може запропонувати різні варіанти розумних замків, головне щоб Ви знали основні свої потреби. Ми вже маємо лідерів серед доступних в Україні варіантів, замки здатні працювати автономно від батареї та не потребують прокладення кабелю, можуть бути встановлені на 90% дверей.

Компанія Locksmith працює з такими виробниками: Mul-t-Lock Entr, Danalock, Nuki, August Smart Lock,  Xiaomi, Samsung, Aqara, Seven Lock, Smart Lock kit Ajax + Entr.

Яким чином можливо відкривати/закривати електромеханічні Smart Lock в залежності від виробника:

 • Біомертія пальця (відбиток)
 • Цифровий код
 • Додаток на мобільному пристрої
 • Брелок із Bluetooth
 • Електронна карта
 • Контроль за допомогою смарт додатку та видача електронних ключів

Locksmith тримає руку на пульсі та стежить за постійним технологічним прогресом, якщо у Вас є питання, ми завжди раді допомогти! Наші спеціалісти зможуть надати консультацію та допоможуть зробити правильний вибір. У нас можливо замовити продукцію з монтажем. Зв‘яжіться з нами та отримайте кваліфікаційну консультацію та відповіді на всі питання!

Відеоогляд ENTR Mul-t-Lock і замка Seven Lock

переїзд переїзд