переїзд переїзд

Огляд послуги

СКД майстер-ключ – найбільш адаптована і сучасна варіація систем обмеженого доступу, основою якої є механічний циліндр. Не здивовані? А що, як ми скажемо, що декілька десятків, або навіть сотень замків, встановлених на будь-якій віддаленості одне від одного, може відмикати лише один ключ? Спеціально розроблена і створена комбінація, унікальна і створена згідно з вашим технічним завданням – майстер-ключ в Києві від LOCKSMITH може стати основою вашої дверної системи вашої компанії вже сьогодні!

В чому полягає особливість системи майстер-ключ Мультилок

  • Ключі у майстер-системі є персоналізованими, тобто кожен з них може відчиняти безліч замків, що побудовані згідно з індивідуальним проектом.
  • Система дозволяє розмежувати доступ для різних користувачів, чітко визначивши ті двері, які можуть бути відчинені.
  • Система майстер-ключ Аблой надає можливість створення спеціального профілю виробу, що виключає створення несанкціонованих дублікатів у сервісних центрах.

Тепер у ваших силах контролювати доступ до будь-яких локацій. Подайте заявку і протягом одного робочого дня спеціалісти LOCKSMITH підберуть для вас найбільш вигідне рішення!

Найкраща пропозиція систем майстер-ключ у Києві – лише у компанії LOCKSMITH!

  1. Топові бренди: Аблой, Мультилок та інші авторитетні виробники – ми працюємо на якість, а не кількість!
  2. Гарантія. Всі продукти, які використовуються у створенні системи, а також роботи, підлягають офіційній гарантії виробників та компанії LOCKSMITH.
  3. Сервісне обслуговування. Від заміни личинки до відновлення втраченого ключа – ви можете звернутися з будь-яким питанням саме до нас!

Циліндри у системі майстер-ключ тепер підвладні одному ключу. Забудьте про важкі та незручні зв’язки ключів та мітки для кожного окремого замка – з LOCKSMITH створити ергономічну систему доступу стало ще простіше!

Оформіть замовлення і отримайте вигідну фінансову пропозицію від членів Української Локсмастер Федерації. Ми відповідаємо за ваш комфорт та безпеку!

переїзд переїзд