Огляд цін на послуги

Виїзд майстра на консультацію200 грн.
Встановлення сейфу на анкери570 – 1500 грн.
Встановлення сейфу в стіну (бетонування)от 3000 грн.
Сейф на вибір клієнтаот 2400 грн.
Доставка та внесенняоговорюється окремо

*вказані приблизні ціни. Кінцеву ціну уточнюйте у менеджерів.

Огляд послуги

Знаходитесь у пошуках надійного захисту для бізнес документації, ювелірних виробів та коштів? Не довіряєте банківським скринькам або просто звикли мати цілодобовий доступ до цінних речей? Сервіс LOCKSMITH пропонує Вам створити власний «вузол безпеки» – встановити сейф в межах офісу або дому.

Ніякої стандартизації підходу – залежно від Ваших побажань та специфіки приміщення монтаж сейфів у Києві може бути виконаний закритим (в стіну) або відкритим (на анкери) методом.

Здорова пропаганда безпеки від LOCKSMITH: чому ми закликаємо встановити сейф у Києві

1. Оригінальна якість від лідерів ринку. Ми пропонуємо монтаж кращих виробників ринку із сегменту безпеки – сейфи Паритет та інші виробники.

2. Комплексний підхід. Консультація + рекомендації + пропозиція + монтаж + гарантійне обслуговування = Ваш комфорт без зайвих клопотів. Довіряйте рішення задачі створення надійного сховища експертам LOCKSMITH

3. Прозорі умови. Ми не змінюємо вартість послуг в односторонньому порядку – про ціну робіт ви дізнаєтесь до їх початку.

4. У нас можливо замовити сейфи різного типу: сейфи зламостійкі різних класів, сейфи вогнестійкі, сейфи для зброї, сейфи для монтажу в стіну, сейфи для дому, сейфи для офісу, сейфи готельного типу, спеціальні автомобільні сейфи.

Locksmith Офіційний дилер компанії Griffon.

З продукцією виробника працюємо без посередників та надаємо послуги з монтажу та транспортування. Визначитись з правильним варіантом для користування, зможуть допомогти на фахівці. Здійснюємо виїзді консультації для огляду місця монтажу.

Ми не рекламуємо сейфи компанії Паритет-K або Griffon, ми просто пропонуємо своїм клієнтам максимальну якість за доступною ціною. Для особливих задач є пропозиції підвищеної безпеки від надійних європейських виробників. Зв’яжіться з менеджером або залиште заявку, щоб отримати первинну консультацію уже сьогодні!

LOCKSMITH – ми виправдаємо Вашу довіру!

Відеоогляд послуги ``Установка сейфів``