Огляд цін на послуги

Виїзд майстра на консультацію150 – 300 грн.
Встановлення електромеханічних заскочок428 – 750 грн.
Заміна електромеханічної заскочки570 грн.
Електромеханічна заскочкаот 700грн.

* вказані приблизні ціни. Кінцеву ціну уточнюйте у менеджерів.

Огляд послуги

Бажаєте посилити безпеку об’єкту або організувати дистанційних контроль над функціонуванням дверей та доступом до об’єкту або всередину приміщення? Монтаж електромеханічних заскочок є альтернативним методом створення додаткового контрольного вузла на вхідних та внутрішніх дверях, ґратах т воротах.

Компанія LOCKSMITH пропонує вам доступні та надійні системи для створення додаткового захисту на будь-яких об’єктах малого, середнього та великого бізнесу. Монтаж замків-електромеханічних заскочок у Києві з використанням продукції ведучих зарубіжних брендів – лише у нас! Залиште заявку – бригада спеціалістів уже готова виїхати для первинної консультації.

Конструктивні різновиди та принцип роботи пристроїв

Особливість таких систем полягає у рухливості лише тієї ручки, яка знаходиться із внутрішньої сторони, зовнішня залишається лише для зручності відкриття. Заскочка дозволяє виконувати доступ у приміщення без використання стандартного ключа. В роботі команда LOCKSMITH використовує декілька варіацій:

  • Нормально відкрита
  • Нормально закрита
  • З аретируванням

Не готові самостійно розбиратися з конструктивними особливостями виробів? Довірте рішення цієї задачі професіоналам LOCKSMITH! Оптимальний варіант для встановлення електромеханічних заскочок-замків  буде підібраний уже під час первинної консультації. Телефонуйте!

3 аргументи за те, щоб стати клієнтом компанії LOCKSMITH

  1. Раціональна пропозиція. Адаптуємо характер готових конструкцій для конкретних цілей, відштовхуючись від розміру та типу дверей. Кращі пропозиції на ринку.
  2. Якість 100%. В роботі використовуються товари від виробників з досконалою репутацією. Кращі закордонні системи на варті безпеки для вас!
  3. Все на гарантії. LOCKSMITH – авторизований представник виробників, тому ми надаємо офіційну гарантію на всі вироби, а також акт виконаних робіт – на послуги спеціалістів. Залишайте заявку – почнемо роботу негайно. Усі необхідні елементи для монтажу електромеханічних заскочок в наявності!