Огляд цін на послуги

Виїзд майстра на консультацію200 грн.
Встановлення електромеханічних замків570 – 1140 грн.
Заміна електромеханічних замків570 грн.

* вказані приблизні ціни. Кінцеву ціну уточнюйте у менеджерів..

Огляд послуги

Починаючи з невеликого приватного офісу і завершуючи великими торговими та бізнес центрами та, навіть, державними установами, надійна та безвідмовна система контролю доступу – головна. Незалежно від умов експлуатації, температурного режиму або щільності потоку відвідувачів, електромеханічні замки Abloy від компанії LOCKSMITH відповідатимуть найвищим вимогам.

Оформіть заявку та вже під час первинної консультації спеціаліст сформує оптимальне рішення в рамках обговореного бюджету. Працюємо з проектами будь-яких масштабів.

Електромеханічний Abloy: асортимент, адаптований для будь-яких задач

Безвідмовна функція виробів Аблой – це результат новаторських розробок бренду.

Багаторічний досвід та інші лідерські позиції на європейському ринку – це ті привілеї, які вже сьогодні доступні клієнтам компанії LOCKSMITH:

  • Банківським організаціям
  • Медичним та освітнім закладам
  • Індустріальним об’єктам
  • Торгово-розважальним та офісним центрам
  • Приватним організаціям

Зверніть увагу: усі електромеханічні замки Аблой у Києві є оригінальними товарами від фінського бренду. Кожен тип продукції виготовлений згідно зі скандинавськими та EuroDIN стандартами.

Пропозиція зі встановлення електромеханічних замків, від якої неможливо відмовитись

  • Всі роботи беремо на себе. Ми надаємо повний комплекс послуг – починаючи з зіставлення проектної документації, підбору конструкцій та завершуючи монтажем, налаштуванням і сервісним обслуговуванням.
  • Гарантія. Офіційна – від виробника, локальна – від компанії LOCKSMITH.
  • Миттєва комунікація. Ми повністю виключили очікування клієнтів за списком та тижневі затримки завдяки достатній кількості всіх виробів на складі виробника.

Компанія LOCKSMITH є членом Української Локсмастер Федерації, тому кваліфікації співробітників достатньо для роботи, навіть у найскладніших монтажних умовах: специфічні конструкції дверей, масштабні проекти та інше. Телефонуйте або залишайте заявку на монтаж електромеханічних замків – ми завжди на зв’язку!