переїзд переїзд

Огляд послуги

Якщо дистанційний метод контролю замкових механізмів є пріоритетним для вашої організації, команда LOCKSMITH пропонує вашій увазі послугу зі встановлення магнітних замків з електричною технологією виконання. Надійні та перевірені часом естетичні й недорогі конструкції для офісних, житлових, комерційних та громадських приміщень – дійсно розумний вибір за всіма критеріями!

Де це актуально:

  • Під’їзди та громадські вхідні групи
  • Торгівельні центри (в тому числі службові приміщення)
  • Офісні будівлі

Аргументи на користь встановлення магнітних замків перед альтернативними варіантами:

  • Компактні та надійні. Сила утримання певних модифікацій виробів досягає 1000-чі кілограмів. Навіть при докладанні значних зусиль замикаюча планка залишається на первинному місці.
  • Зовнішнє та внутрішнє виконання. Залежно від мети встановлення магнітних замків у Києві, ми зможемо запропонувати вам стійкі до впливу вологи та температури моделі або ж непомітне виконання для монтажу всередині будівлі.
  • Для будь-яких конструкцій. Функціональність виробів полягає у використанні потужності магніту та зсув (вбік або вгору) і на відрив (відкриття всередину або на себе). Усі типи та формати можуть бути вмонтовані на будь-який матеріал: пластик, дерево, метал та інше.
  • Ергономічні датчики. Більшість сучасних моделей оснащена контрольними датчиками стану замка та дверей (відчинений/зачинений). Це дозволяє дистанційно контролювати пристрій, не виконуючи контактну перевірку.

Встановлення електромагнітних замків не може бути виконане без попереднього підбору відповідного формату механізму. Експерти компанії LOCKSMITH готові адаптувати пропозицію залежно від цільового призначення (індивідуального або громадського), необхідного алгоритму пропускного режиму, конструктивних особливостей дверного полотна та ін.

Довірте організацію рішень з безпеки професіоналам. Залиште заявку та отримайте раціональні рішення від експертів LOCKSMITH! На всі спектри послуг – встановлення та вироби оформляється чек та гарантія.

переїзд переїзд