переїзд переїзд
Установка дверного доводчика
Установка дверного доводчика

Огляд послуги

Як часто Вам доводилося здригатися від грюкання дверей, що закриваються, або нагадувати відвідувачам про те, щоб вони  не забули закрити їх. Що вже казати про те, скільки додаткової енергії йде да те, щоб обігріти або охолодити приміщення при постійному протязі! Компанія LOCKSMITH пропонує для Вас оптимальне, а найголовніше демократичне рішення – монтаж дотягувача у Києві. Це ергономічна та недорога конструкція, яка може бути прикріплена до будь-яких дверей ззовні або зсередини.

У нас можна отримати докладну консультацію з питання вибору дотягувача для дверей, знання та практика встановлення надають можливість, навіть при мінімальній кількості інформації, надати клієнту первинну консультацію та зорієнтувати у вартості дверного дотягувача та послуг монтажу. Проблемою більшості об’єктів, з якими ми співпрацюємо є або відсутність дотягувача на дверях, або неправильно підібране рішення. Якщо Ви прагнете отримати хороший результат та продукт, який буде здатний працювати, згідно поставленим Вами завданням, не намагайтесь зекономити! Не може бути за 500 грн дотягувача, який, за своїми технічними характеристиками, зможе відпрацьовувати по 200-300 відкривань/закривань дверей у під’їзді під протягом та іншими навантаженнями.

При виборі дотягувача для дверей необхідно знати декілька основних технічних характеристик: вагу полотна дверей, висоту та ширину дверей, кількість проходів за день, знаходження дверей (на вулиці чи всередині приміщення). Таким чином, наші спеціалісти зможуть запропонувати правильне рішення, що забезпечить комфорт ті тишу при закриванні дверей. Ми маємо дотягувачі різних європейських виробників, ми зможемо підібрати рішення під будь-який запит клієнта. Ми ніколи не продамо та не встановимо той дверний дотягувач, у якому не будемо впевнені на 100%.

Для чого потрібне встановлення дверних дотягувачів:

  • Мінімізація холодо та тепловтрат
  • Збереження цілісності полотна дверей
  • Подовження строку функціонування замків та фурнітури
  • Тиша та спокій при закриванні дверей

Готові зробити замовлення та назавжди позбавитися від необхідності притягувати дверні стулки вручну? Залиште заявку прямо зараз – майстер зі встановлення дверних дотягувачів уже готовий виїхати для первинної консультації!

Що ми пропонуємо: монтаж дотягувача у Києві в LOCKSMITH

  1. Якість – 100%. В арсеналі нашої компанії вироби та витратні матеріали від топових брендів. Ніякої халтури та товарів «підвального» виробництва!
  2. Адаптація для конкретних умов. Під час первинної консультації ми підбираємо оптимальне рішення для визначеної задачі. Враховується матеріал дверного полотна, його розміри, вага та бюджет замовлення. Ми працюємо із дверима від 30 до 250 кг.
  3. Професійний підхід. На замовлення із встановлення або заміни дверних дотягувачів у Києві виїжджають профільні бригади з багаторічним практичним досвідом. Ніяких дилетантів – лише якісна робота!
  4. Гарантія. Працюючи з авторитетними виробниками (Дорма, Гезе, Аблой, Ріобі), ми беремо на себе повноцінні гарантійні обов’язки, як стосовно товарів – так і усіх проведених робіт.

Якщо ви знаходитесь у пошуках надійного партнера та хотіли б встановити дотягувач у офісах, прийомних або прохідних приміщеннях приватного будинку – дзвоніть або залишайте заявку. Усі необхідні матеріали у наявності на власних складах компанії LOCKSMITH.

переїзд переїзд