Огляд цін на послуги

Виїзд майстра на консультацію200 грн.
Встановлення дверного дотягувача накладного типу428 – 750 грн.
Встановлення дверного дотягувача врізного типу750 – 1500 грн.
Дотягувачі врізного типуот 2600 грн.
Дотягувачі накладного типуот 750 грн.

* вказані приблизні ціни. Кінцеву ціну уточнюйте у менеджерів.

Огляд послуги

В приміщеннях громадського використання, чи то комерційний центри, чи великий офісний вузол або невелика приватна компанія, важливий абсолютний комфорт для відвідувачів. Встановлення дверних дотягувачів дозволить вам уникнути різких звуків дверей, що замикаються, та протягів, які збільшують цінник комунальних платежів на третину.

Для чого потрібне встановлення дверних дотягувачів:

 • Мінімізація холодо та тепловитрат
 • Зберігання цілісності полотна дверей
 • Продовження строку функціонування замків та фурнітури

Кваліфікації експертів компанії LOCKSMITH досить для того, щоб під час проектування, врахувати всі норми, вимоги для внутрішніх та зовнішніх конструкцій – встановлення дотягувачів на двері буде виконане за стандартами, закладеними в інструкціях виробника.

Монтаж дотягувачів дверей – 100% ергономіки для:

 • Готельних комплексів
 • Заміських розважальних та оздоровчих центрів
 • Бізнес-центрів
 • Торгових комплексів
 • Індустріальних та комерційних будівель
 • Приватних магазинів
 • Приміщень малого бізнесу з високим відвідуванням

Оформіть заявку на виїзд майстра вже сьогодні! LOCKSMITH реалізує послугу в максимально короткий термін без зайвих клопотів!

Що ми пропонуємо: монтаж дотягувача у Києві в LOCKSMITH

 1. Якість – 100%. В арсеналі нашої компанії вироби та витратні матеріали від топових брендів. Ніякої халтури та товарів «підвального» виробництва!
 2. Адаптація для конкретних умов. Під час первинної консультації ми підбираємо оптимальне рішення для визначеної задачі. Враховується матеріал дверного полотна, його розміри, вага та бюджет замовлення. Ми працюємо із дверима від 30 до 250 кг.
 3. Професійний підхід. На замовлення із встановлення або заміни дверних дотягувачів у Києві виїжджають профільні бригади з багаторічним практичним досвідом. Ніяких дилетантів – лише якісна робота!
 4. Гарантія. Працюючи з авторитетними виробниками (Дорма, Гезе, Аблой, Ріобі), ми беремо на себе повноцінні гарантійні обов’язки, як стосовно товарів – так і усіх проведених робіт.

Якщо ви в пошуку надійного партнера та хотіли б встановити дотягувачі в офісі, приймальні або обладнати  засобами примусового закривання дверей всі вузли торгового центру – телефонуйте або залишайте заявку. Всі необхідні матеріали для встановлення в наявності.