Огляд цін на послуги

Виїзд майстра на консультацію200 грн.
Установка додаткового замка428 – 950 грн
Заміна додаткового замка286 – 570 грн.
Замки Європейських виробниківот 760 грн.

* Ціни вказані для довідки. Кінцеві ціни уточнюйте у менеджерів.

Огляд послуги

Маєте сумніви в надійності та стійкості до злому основного замикаючого механізму вхідних дверей? Знаходитесь у пошуках оптимального рішення, як з фінансової так і з практичної точки зору? Команда Locksmith пропонує вам встановити додатковий замок – гарантовано вигідне рішення «для всіх фронтів»!

Чому необхідний монтаж замків додаткового типу, функції другого механізму:

• другий замковий елемент вимагатиме від грабіжників більших часовитрат

• додатковий замок виконує страхувальник функцію, важливу в моменти виходу з ладу основного механізму

• Дозволяє зменшити витрати із заміни дверей старого зразку (більш ніж 10 років), модернізуючи вже наявні

Готові перейти до виклику нашого спеціаліста, який зможе врізати замок до дверей у Києві? Тоді натискайте кнопку «залишити заявку»! Маєте потребу в додатковій інформації? Ми готові впевнити вас у необхідності збільшити безпеку вашого дому чи квартири, встановивши другий замковий механізм!

Практична аргументація на користь Locksmith: «не словом, а ділом»

1. Експертний підхід. Підбір оптимальної конфігурації для встановлення замку виконується виключно після первинної консультації та візуального огляду дверей. Всі роботи виконуються з використанням професійного обладнання, що гарантує акуратність та цілісність всіх складових частин дверей.

2. Кваліфіковані бригади. Потрібна консультація або конкретні дії – без проблем! Кваліфікація майстрів дозволяє провести екскурс по функціональності та особливостям всіх сучасних механізмів.

3. Без черги та очікування. Всі матеріали, які необхідні для того, щоб вставити замок, в наявності. Майстер зв’язується з вами одразу після оформлення заявки, обговорює час та приїжджає у точний термін. Ми цінуємо ваш час та комфорт, тому проводимо монтажні роботи виключно у відведений законодавством період – з 9:00 до 20:00.

Якщо ви зацікавлені в безпеці своїх близьких та вашого майна – не гайте дорогоцінний час – зробіть замовлення на встановлення додаткових замків в металеві двері та довіртеся кваліфікації спеціалістів Locksmith. Пам’ятайте – «умовні» грабіжники завжди розставляють пріоритети на користь дверних замків старого зразку або тих, що встановлені в одиничному варіанті. Забезпечте вашу оселю безпекою разом із нами!

Відео огляд