переїзд переїзд

Опис IKON CLIQ Go

Технологія IKON CLIQ Go – це рішення, яке гарантує високий ступінь захисту від злому та дублювання ключів. CLIQ Go – це інноваційне рішення, яке дозволяє повністю керувати електронною системою замикання та контролювати права доступу і дій власників ключів.

Ключ IKON CLIQ Go

Мікроелектроніка у водонепроникному ключі, що програмується та компактному електронному замикаючому циліндрі гарантують максимальну безпеку.

CLIQ Go вирішує проблему загублених ключів, оскільки кожен ключ програмується індивідуально у пам’яті циліндру, де б ви не знаходились, права на блокування ключа можуть бути легко змінені через мобільний додаток.

Не зважаючи на те, що управління CLIQ Go виконується через Інтернет, важливо пам’ятати, що система функціонує в оффлайн режимі. Це означає, що параметри не міняються в реальному часі. Для того, щоб зміни вступили в силу ключі та циліндри необхідно запрограмувати.

Мобільний додаток IKON CLIQ Go

Мобільний додаток IKON CLIQ Go – це зручний програмний асистент, який дозволяє власникам та адміністраторам повністю контролювати права доступу та дії власників ключів. Додаток пропонується у версіях для Android, iOS та ПК.

Стандартні задачі, які можна виконати у додатку IKON CLIQ Go:

  • Управління ключами (зміна доступу до циліндрів, розклади доступу ключів, строки дії ключів);
  • Оновлення ключів;
  • Видача ключів;
  • Блокування загублених ключів;
  • Зчитування та огляд журналів доступу.

Замкові циліндри CLIQ Go в компактному виконанні забезпечує надзвичайно високий рівень безпеки. Завдяки широкому асортименту різноманітних циліндрів, ця система придатна для різноманітних призначень – від вхідних дверей до захисту сигнальних пристроїв, дверей, шаф. Вона відповідає всім теперішнім та майбутнім вимогам безпеки, оскільки дозволена для використання у багатьох областях використання, включно з використанням ззовні.

Спеціалісти компанії LOCKSMITH в повній мірі зможуть відповісти на всі питання, що вас цікавлять, з приводу продукції IKON CLIQ Go. Ми є офіційним дилером продукції ASSA ABLOY Group.

Компанія IKON Germany

Німецька компанія IKON є лідером ринку з 1926 року та входить до ASSA ABLOY Group. Бренд IKON пропонує найбільш сучасні продукти та рішення в поєднанні з найновішими технологіями. Асортимент бренда включає в себе високоякісні механічні та електромеханічні циліндри, допоміжні замки, захисні пристрої та дверну фурнітуру.

Відеоогляд Циліндра IKON CLIQ Go

переїзд переїзд