переїзд переїзд

Smart Lock kit Ajax + Entr

Комплексне рішення від компанії Locksmith для вашого будинку, квартири, офісу:
розумний замок Mul-T-Lock Entr для дверей в парі з охоронною системою Ajax.

Комплексне рішення від компанії Locksmith для вашого будинку, квартири, офісу:

Розумний замок Mul-T-Lock Entr для дверей в парі з охоронною системою Ajax. Послуги з підключення об`єкту до пультової охорони від компанії ШЕРИФ з особливими умовами від Locksmith.

Опис Smart Lock KIT Ajax + ENTR

Все це було вчора!
Часто доводиться вирішувати питання комплексного захисту приміщення, коли звичайних механічних замків не вистачає. Тут на допомогу приходять різного типу рішення пов’язані з контролем доступу, дротами, блоками живлення і платами управління.

Smart lock технології!
Сьогодні клієнт дає нові запити, вимагає інших підходів і продуктів, де все управління в смартфоні, а контроль відбувається безпосередньо на пряму з будь-якої точки світу і це все в онлайні, швидко і зручно.

Компанія Mul-T-Lock, є світовим лідером в секторі безпечних замкових технологій для приватного і корпоративного сектора. Перша в світі і одна з небагатьох виробників розробила і вивела на ринок безпечний та стійкий до відмикання відмичкою розумний замок Mul-T-Lock Entr. Продукт пройшов тестування в рамках європейських інститутів сертифікації, і зарекомендував себе як унікальне рішення для будь-якого типу дверей з замком стандарту EvroDIN. Замок Mul-T-Lock Entr може відкривати ваші двері з смартфона, за відбитком пальця, за кодом або з брелока в радіусі дії Bluetooth.

Комплексне рішення безпеки з віддаленим доступом Mul-T-Lock Entr + Ajax

Бездротова охоронна сигналізація Ajax, є незмінним лідером в своєму сегменті і диктує нові тренди, дивуючи своєю технологічністю і функціональними можливостями. Зроблено в Україні, але відома у всьому світі завдяки стабільній роботі, зручному і простому підключенню і управління.

Компанія Locksmith спеціально для своїх клієнтів підготувала готове Smart Lock kit рішення, на базі двох виробників компанії Mul-T-Lock Israel і Ajax Ukraine.

Комплект Smart Lock kit Ajax + Entr, для користувача є універсальним рішенням, яке закриває відразу кілька гострих питань: безпека, віддалене управління, стабільна робота!

Що потрібно купити для запуску системи:
► Ajax Hub
► Ajax DoorProtect Plus
► Ajax Relay
► Mul-T-Lock Entr контролер
► Mul-T-Lock Interactive + циліндр
► Брелок бездротової Entr
► Послуги монтажу і налаштування

Більше інформації по підбору та встановленню системи Smart Lock kit Ajax + Entr, звертайтеся до фахівців компанії Locksmith.

переїзд переїзд