переїзд переїзд

Опис Danalock V3

Danalock V3 – це бездротовий інтелектуальний замок, який дозволяє легко контролювати доступ до вашого будинку за допомогою смартфона. Ви можете перестати турбуватися про втрачені або забуті ключі, використовуйте свій смартфон, щоб закрити або відкрити двері. Як власник Danalock V3, ви можете створювати необмежену кількість цифрових ключів для членів вашої родини, друзів, гостей або помічників. Крім цього, замок можна використовувати в бізнес секторі, для квартир, які здають в оренду подобово. Запрограмуйте рівень доступу кожного користувача, вибравши постійний або тимчасовий доступ. Функціональність програми, дозволяє налаштувати оповіщення, щоб точно знати, коли і ким використовується Ваш замок.

Універсальний замок Danalock V3

Danalock V3 управляється як Bluetooth, так і може бути інтегрований в систему розумного будинку Z-Wave або Apple HomeKit.

Комплект електромеханічний замок Danalock V3

Стандартно Danalock V3 зв’язується з вашим смартфоном через Bluetooth®. На додаток до Bluetooth, Danalock V3 пропонує інші інтеграції з інтерфейсом розумного будинку, такі як: Zigbee, Z-wave і Apple HomeKit. Ви можете вибрати для себе відповідну модель Danalock V3 і забути про ключі.

Технічні характеристики замку Danalock V3

– Розміри: висота 49 мм, діаметр 60 мм
– Вага: 130 грам
– Харчування: 4 батарейки CR123A
– Матеріал корпусу: анодований алюміній
– Колір: Срібний
– Протоколи: Bluetooth 4.0 + Z-Wave або Apple HomeKit
– Шифрування: 128 біт AES
– Час роботи: 9000 поворотів

Інструкція для монтажу

Компанія Danalock Denmark

Компанія Danalock, була створена в Данії, як виробник в області смарт технологій. На сьогодні Danalock є лідером в області інтелектуальних, безпечних рішень для контролю доступу для дому та бізнесу. Маючи більш ніж десятирічним досвідом роботи в галузі інтелектуальних замків, Danalock тепер пропонує повний асортимент елегантних і безпечних продуктів інтелектуальних замків, сумісних з будь-якими стандартними дверима по всьому світу, і підтримує неперевершений набір протоколів домашньої автоматизації. Основним і пріоритетним для компанії, є розробка і реалізація готового рішення, на базі дверного електромеханічного замку Danalock V3.

Відео огляд електромеханічного замка Danalock V3

переїзд переїзд