переїзд переїзд

Огляд послуги

Стандартне рішення безпеки у сьогоденних реаліях не працюють та не є ефективними в разі підготованої операції. Такими засобами захисту як: ролети на вікнах (зовнішнього монтажу), решітки на вікна (зовнішнього монтажу), посилена система закривання на вікнах, нажаль, не лякають грабіжників та не зупиняють їх від можливості проникнути в приміщення на 5-7 хвилин та пробігти найбільш ласими місцями з Вашими зберіганнями.

LOCKSMITH рекомендує встановити розсувні решітки від першого в Україні виробника – компанії Slidys

Ефективний та функціональний захист від проникнення у приміщення можуть гарантувати лише решітки внутрішнього монтажу для вікон та дверей. В комплексі з охоронною сигналізацією Ви зможете захистити себе та близьких від непроханих гостей та уникнути неприємних наслідків грабунку та стресу.

Основні переваги розсувних решіток Slidys

Високий ступінь захисту від злому: завдяки ефективному захисту від злому, розсувні решітки Slidys придатні для встановлення у: банках, ломбардах, кредитних союзах, державних організаціях, страхових компаніях, ресторанах, кав’ярнях, барах, готелях та туристичних комплексах, бізнес-центрах, адвокатських та нотаріальних конторах, клініках, аптеках, косметологічних кабінетах, ювелірних салонах, магазинах, офісних, складських приміщеннях, промислових та інших об’єктах.

Технічні характеристики: процес виробництва повністю відповідає сучасним стандартам. При виготовленні використовується лише високоякісна та сертифікована сталь. Ми не використовуємо алюмінієві, пластикові (нейлонові) елементи та комплектуючі. Товщина сталі решіток – 4 мм. Діапазон перетину пари в основних смугах полотна решіток варіюється між 200 мм2 та 520мм2, замкова система і розсувний механізм дозволяє швидко та легко відкрити та закрити решітку без зайвих зусиль.

Сертифікований продукт: продукція запатентована і повністю відповідає пожежним та охоронним нормам, а також банківським вимогам. Захисний механізм Slidys не являється: алюмінієвою конструкцією, жалюзі, ролетами, кованими решітками, звареними решітками, решітками із пластиковими елементами з’єднання металевих частин. При виготовленні використовується виключно високоякісна сертифікована сталь. Ми не використовуємо алюмінієві, пластикові (нейлонові) елементи та комплектуючі. Гарантія на продукцію 60 місяців.

Запатентований унікальний дизайн

Захисні металеві решітки типу «Ромб» встановлюються на приватні будинки, квартири, офісні, торгові, виробничі, складські та інші види приміщень. Компанія Slidys виробляє ромбовидні решітки по індивідуальним замовленням, що дозволяє отримати ідеальне рішення, що повністю відповідає конкретним потребам.

Компанія Locksmith офіційний представник Slidys в Києві та області.

переїзд переїзд