Вартість обладнання/послуг

Виїзд майстра на консультацію250 грн.
Ajax StarterKit – Комплект бездротової GSM-сигналізаціївід 5699 грн.
Установка Ajax StarterKit комплектувід 300 грн.
Абонентска платавід 350 грн.
З підключенням від Locksmith2 місяці безкоштовно

* Ціни вказані для довідки. Кінцеві ціни уточнюйте у менеджерів.

Пультовая охорона ШЕРИФ

Приділяєте особливу увагу безпеці і обираєте технологічність?

Компанія Locksmith пропонує вашій увазі комплексну послугу по захисту об’єкта.

Надійні замкові системи від світових лідерів: Abloy, Keso, Ikon, Mul-T-Lock, Evva! Сучасна бездротова система сигналізації Ajax та все це під охороною від ШЕРИФ. Така формула успіху з результатом на 100%.

Пультова охорона з підключенням до лідера ринку в Україні, компанії – Шериф.

Можливість реалізації технічної та фізичної охорони будь-яких об’єктів: охорона квартири; охорона приватного будинку; охорона кафе та ресторанів; охорона МАФів та магазинів; охорона офісних та складських приміщень.

Компанія ШЕРИФ – це абсолютна безпека будь-якого об’єкта. Починаючи з 2003 року, ми працюємо та розвиваємось для наших клієнтів. У нашому підрозділі кращі співробітники та техніка для реагування. Якість виконаної роботи Холдингу вже четвертий рік поспіль підтверджується перемогою у Всеукраїнському проекті «Українська народна премія» в категорії «Краща приватна охорона».

Немає сумнів у виборі, оскільки на сьогодні, під захистом компанії, понад 24 000 об’єктів.

Для чого потрібна охоронна сигналізація:
– Захист рідних та близьких людей
– Збереження майна
– Цілодобове спостереження за об’єктом
– Спокій в будь-який час дня і ночі

Ми встановлюємо обладнання Ajax

Сигналізація Ajax виконує не одну, а відразу три захисні функції: миттєво повідомляє, якщо в будинок забралися злодії, з’явився дим або почався потоп. До неї підключаються відеокамери спостереження сторонніх виробників, що перетворює Ajax в єдиний центр безпеки. Також є можливість підключити SmartLock ENTR від Mul-t-Lock, тим самим звільнитись від ключів і тримати всю систему безпеки у смартфоні. Обираючи Ajax, ви отримуєте комплексний захист з миттєвою реакцією.

Звернувшись в Locksmith Ви гарантовано отримуєте комплексну пропозицію щодо захисту в самі короткі терміни від кращих виробників в світі та кращими умовами для покупки. Ми завжди знайдемо рішення саме під ваш запит.