Огляд цін на послуги

Виїзд майстра на консультацію250 грн.
Мінімальний комплект охоронної сигналізаціївід 5000 грн.
Установка мінімального комплектувід 500 грн.
Тривожна кнопкавід 400 грн.
Абонентска платавід 350 грн.
Заміна замківвід 2500 грн.

* Ціни вказані для довідки. Кінцеві ціни уточнюйте у менеджерів.

Огляд Послуги

Приділяєте особливу увагу безпеці і обираєте технологічність?

Компанія Locksmith пропонує вашій увазі комплексну послугу по захисту об’єкта.

Пультова охорона з підключенням до надійного оператору – GARBIS SECURITY. Можливість реалізації технічної охорони на будь-якому (пультової) обладнанні, по всій території України з мінімальним часом прибуття.

GARBIS SECURITY – це абсолютна безпека будь-якого об’єкта. Ми працюємо за принципом: яка охоронна компанія перебуває в момент спрацювання сигналізації на об’єкті ближче, той екіпаж і реагує. Такий принцип дозволяє скоротити час прибуття і прибрати неприємний момент, коли всі групи однієї охоронної компанії задіяні на обробці іншого завдання і до вас не встигають оперативно доїхати.

Для чого потрібна охоронна сигналізація:

  • – Розмежування доступу до декількох функціональних приміщень
  • – Збереження майна
  • – Цілодобове спостереження за об’єктом
  • – Спокій в будь-який час дня і ночі

Обзор услуги: замена цилиндра замка

Що ми пропонуємо:

  • Використання інноваційних технологій в сфері технічних засобів охорони.
  • Багаторічний досвід співробітників Гарбіс в побудові комплексу заходів і засобів безпеки (починаючи з проектування систем, враховуючи побажання клієнта, його потреби, до реалізації «під ключ» всіх систем охорони і безпеки (технічна, фізична, пожежна)).
  • Технічна і фізична допомога і підтримка наших клієнтів цілодобово, без вихідних і свят, сучасний і якісний сервіс, лояльність до Вас і тим потенційним клієнтам, яким Ви нас рекомендували.
  • Гарантована виплата матеріальної відповідальності. За погодженням з клієнтами, страхуємо свою відповідальність перед Замовниками в українських або іноземних страхових компаніях.

Звернувшись в Locksmith Ви гарантовано отримуєте комплексну пропозицію щодо захисту в самі короткі терміни від кращих виробників в світі. Ми завжди знайдемо рішення саме під ваш запит.