переїзд переїзд

Протипожежні двері від Locksmith.

Протипожежні двері для будь-яких об’єктів під ключ з гарантією і сертифікатами від Locksmith. Пропозиція від кращих європейських виробників: HORMAN та ASSA ABLOY MERCOR DOORS. Основним відміну протипожежних дверей від звичайної, є конструктивна особливість, яка дозволяє протистояти вогню. Протягом певного проміжку часу, достатнього для того, щоб люди покинули охоплену пожежею приміщення, вони не пропускають дим і полум’я, зберігаючи також свою цілісність і стійкість. Існує регулювання пожежної безпеки на державному рівні – норми і стандарти вимагають установки протипожежних дверей в більшості громадських будівель і споруд, для підвищення безпеки людей, які знаходяться всередині.

Готові пропозиції зі складу HORMAN

Протипожежні двері HORMAN Німеччина, модель HUA 30A-1, є найбільш продаваною в Європі. Вогнестійка двері HUA 30A-1 вже протягом десятиліть є гарантом безпеки для об’єктів різного призначення. Ці двері – кращий приклад високої компетентності компанії Hörmann в області протипожежного захисту, завдяки чому покупці користуються всіма перевагами даної двері.

Технічні характеристики HORMAN HUA 30A-1
– Дверне полотно і коробка оцинковані, з порошковим складом грунтовки покриттям сіро-білого кольору (за зразком RAL 9002).
– Одностулкові двері універсальні полотна: ліва / права.
– Вогнезатримуючі EI 30 по DIN EN V 1634
– Теплоізоляція по EN ISO 12567-1 U D = 1,7 Вт / (м² · K) *
– Звукоізоляція по DIN 52210

Коефіцієнт звукоізоляції Rw = ок. 39 дБ *

Конструкція дверного полотна
Дверне полотно товщиною 45 мм з фальцем за двома сторонами, товщина стали 0,9 мм, відрізняється високою стабільністю. Для теплоізоляції використовується мінеральна вата; двері відрізняється сталевим посиленням і забезпечена двома сталевими замикаючими штирями.

Інструкція для монтажу (PDF)

Комплектація дверей 
Завіси, ручка, корпус замка, комплект кріплення.

Стандартний розмір дверного блоку
– 800 х 2000 (2100)
– 900 х 2000 (2100)
– 1000 х 2000 (2100)

Готові пропозиції зі складу ASSA ABLOY MERCOR DOORS

Основною функцією протипожежних дверей є забезпечення безпеки шляхів евакуації від задимлення, високих температур і відкритого полум’я. Ці двері виконують функцію пожежних перешкод. Завдяки цьому стримується поширення вогню і продуктів горіння не тільки між окремими приміщеннями, але і цілими поверхами.

Технічні характеристики ASSA ABLOY MERCOR DOORS
– Дверне полотно і коробка оцинковані, з порошковим складом грунтовки покриттям сіро-білого кольору (за зразком RAL 7035).
– Одностулкові двері: ліва / права.
– Вогнезатримуючі EI 30.
– Наповнення дверного полотна мінеральна вата

Конструкція дверного полотна
Металеві двері серії «mcr ALPE» виробляє фірма «ASSA ABLOY MERCOR DOORS». Дверні стулки виготовлені з двох штампованих оцинкованих сталевих листів з мінімальною товщиною 0,8 мм. Усередині дверні стулки заповнені мінеральною ватою. Завдяки цьому вони не нагріваються. Дверні стулки в стандартному варіанті закріплено на двох петлях. Одна з них є несучою з підшипниковими втулками, виготовлені зі спеціальних сплавів підвищеної міцності, а друга, завдяки розміщеної в ній пружині, забезпечує автоматичне закривання дверей. У деяких випадках вона може виконувати функцію доводчика.

Комплектація дверей 
Завіси, ручка, корпус замка, циліндр, дотягувач, комплект кріплення.

Стандартний розмір дверного блоку
– 800 х 2100
– 900 х 2100
– 1000 х 2100

Є в наявності

переїзд переїзд