переїзд переїзд

Огляд послуги

Надаєте перевагу надійності всьому, в тому числі й безпеці свого бізнес-об’єкту? Компанія LOCKSMITH готова запропонувати вам найбільш сучасну замкову систему з 100% контролем доступу – електромеханічний замок Abloy Protec2 Cliq та Mul-t-Lock Cliq.

Чому ми рекомендуємо замовити встановлення циліндру Клік: переваги технології

  • Гнучкий контроль доступу – самостійно складайте розклад для періодів відвідування, використовуючи для цього смартфон або спеціальне обладнання для обліку. Програмуйте систему самостійно та віддалено.
  • Журнал подій та відвідувань – будьте в курсі, хто і коли заходив у приміщення. Звітність та повноцінна пам’ять подій дозволить вам контролювати усі дії співробітників у системі контролю доступу.
  • Повна безпека – сертифікати від виробників та система безпеки High-Security не дозволить зловмисникам та непроханим гостям потрапити всередину приміщення.

Компанія LOCKSMITH є офіційним представником даного сегменту ринку – брендів Abloy та Mul-t-Lock. Оформіть заявку – оригінальні товари в наявності. Вам не доведеться чекати – у короткий термін монтаж замовлених систем буде виконаний майстрами, які входять до Української Локсмайстер Федерації.

Ми впевнили вас у необхідності придбати Мультилок Клік? Повноцінний комплекс робіть – лише у LOCKSMITH. Ми пропонуємо підбір, встановлення та сервісне обслуговування:

  • Банківські депозитні комірки з CLIQ технологією
  • Замки для шафок Abloy CAM CLIQ, Mul-T-Lock CAM CLIQ
  • Вісні замки Abloy CAM CLIQ
  • Циліндри Abloy Protec2 Cliq та Mul-t-Lock Cliq

Позбавте свій бізнес від необхідності дотримуватись морально та технічно застарілим нормам безпеки – придбати циліндр Клік у Києві в LOCKSMITH тепер можна лише за 5 хвилин! Для цього потрібно оформити заявку на виїзд майстра та насолоджуватися налагодженою та професійною роботою кваліфікованої команді. Ми цінуємо ваш час!

Відеоогляд Mul-t-Lock Cliq і Abloy Protec2 Cliq

переїзд переїзд