переїзд переїзд
Mul-t-Lock Cliq и Abloy Protec2 Cliq
Mul-t-Lock Cliq и Abloy Protec2 Cliq

Огляд послуги

Прагнете високотехнологічних стандартів безпеки вашої оселі? Шаблонні замки не викликають довіри або негативний досвід змушує шукати нові рішення? Встановлення циліндру Mul-t-Lock Cliq бал Abloy Protec2 Cliq від компанії Locksmith – це та послуга і продукт, який дозволить вивести вашу систему безпеки на принципово новий рівень. Контролюйте доступ, будьте адмінітратором комплексної системи та захистіть своє житло від несанкціонованого доступу – і все це в одному автономному рішенні CLIQ!

Хто придумав продукцію з технологією Cliq:

Технологія була розроблена та введена в експлуатацію групою компанії ASSA ABLOY. В Україні продукція на базі технології Cliq представлена двома дуже відомими компаніями: Mul-t-Lock та Abloy Finland. Ці два бренди – символ надійності та безпеки. Найбільш бажаним продуктом, в якому використовується ця технологія, є циліндри для дверей, проте якщо раніше він був лише з механічними секретами, то з системою Cliq він став електромагнітним високосекретним циліндром, що здатен забезпечити 100% гарантію (ми готові сперечатися) від злому та дубліювання ключів. Окрім циліндру Cliq в асортименті продукції є й інші пропозиції: висячі замки Mul-t-Lock Cliq, висячі замки Abloy Cliq, додаткові замки для дверей Mul-t-Lock Cliq, спеціальні замки для шафок та тумбочок із технологією Cliq.

Які циліндри можна купити в Україні з технологією CLIQ

Mul-t-Lock Interactiv+ Cliq – доступний варіант циліндру з клік технологією, що здатен забезпечити безпеку та гарантію від злому.

Mul-t-Lock MT5+ Cliq – Високий рівень механічного захисту в парі з клік технологією.

Abloy Protec 2 Cliq – Дана модель циліндру є діамантом серед своїх конкурентів. Високий механічний захист, технологія Cliq та наявність Bluetooth у ключі для взаємодії через мобільний додаток – це максимум, який можна отримати лише від компанії Abloy.

Купити та замовити встановлення циліндру Cliq для вхідних дверей ви можете в Locksmith. Адаптивність та функціональність – це ключові переваги системи Cliq для вашої оселі.

Тепер ви можете:

  • • змінювати права доступу в системі
  • • отримувати звіт про те хто і коли заходив за допомогою додатку, встановленого на планшет ПК або смартфон.
  • • доповнити уже існуючу систему інноваційним електромеханічним замком Mul-t-Lock Cliq або Abloy Protec2 Cliq
  • • блокувати замки та встановлеювати тимчасові часові проміжки доступу до них

Електромеханіка Cliq прийшла на зміну механічним системам. Тепер безпека вашого дому дійсно «під замком»! Не зволікати в ситуаціях з безпекою таке ж завдання власника оселі, як і водію бути уважним на дорозі. Телефонуйте – спеціалісти Locksmith вже готові надати консультацію та виїхати на огляд дверей для підбору комплектуючих!

Abloy и Mul-T-Lock от Locksmith: доступно, надійно і ефективно.

  • 1. Оригінальні системи з гарантією від виробника
  • 2. Комплексний підхід – від консультації до сервісного обслуговування
  • 3. Адаптація пропозиції залежно вимогам клієнта

Locksmith рекомендує потурбуватися про безпеку та вдосконалити свою систему замків циліндром Мультилок Клік або Аблой Клік. Зателефонуйте або оформіть заявку на сайті – експерти вже готові створити індивідуальне рішення з безпеки по вашому запиту.

Відеоогляд послуги

переїзд переїзд