переїзд переїзд

Огляд Дотягувачів

Для чого потрібен дверний доводчик

Основним завданням яке стоїть перед доводчиком для дверей – це плавне, своєчасне закриття дверей після виходу або входу в приміщення.

У реальному режимі експлуатації, дверний доводчик виконує функцію контролю зачинення дверей, що дозволяє не переживати, що двері залишаться відкритими. Також не мало важливо – це збереження тепла в приміщенні в холодну пору року і холоду в теплу пору.

Де доводчики обов’язкові для установки

Незамінним дверний доводчик стане для місць з високою прохідністю: університетів, клінік, шкіл, офісних і торгових центрів, житлових комплексів, готелів, приватних будинків, квартир.

Доводчик для дверей з СКД

Система контролю доступу дозволяє контролювати людей і обмежити прохід тим, хто не має доступу в приміщення. У цій зв’язці велику роль виконує дверний доводчик, який контролює 100% закриття дверей, що забезпечує безпеку об’єкта і при цьому, користувачі не думають про те, закрили двері вони чи ні.

Основні типи доводчиків

Накладний монтаж – вважається універсальним доводчик для дверей, широко застосовується, як в вхідних металевих дверях, так і металопластикових, алюмінієвих, дерев’яних.

Врізного монтажу або приховані доводчики – рішення для дверей де потрібен комфорт в експлуатації і дизайн (відсутність видимих частин доводчика на дверному полотні).

Підлогового монтажу – використовуються для важких полотен, часто на скляних перегородках.

Як правильно обрати доводчик

Для правильного вибору доводчика, потрібно враховувати багато факторів, які будуть впливати на результат по факту монтажа. Важливо співвідносити технічні параметри самого пристрою з локацією його установки, а саме: враховувати матеріал, з якого виготовлені двері, знати її вагу, розмір, щільність людського потоку, а також місце установки – всередині або зовні приміщення. Такий короткий перелік технічних характеристик дозволить компетентному фахівцю, підібрати рішення, яке забезпечить комфорт в експлуатації і довгий термін служби двері і доводчика.

Яких виробники ми рекомендуємо

Термін служби доводчика на пряму залежить від якості збірки, місця виробництва, типу масла яке залито в корпус, матеріалів з яких зроблені основні вузли кріплення. У своїй роботі, ми довіряємо виключно лідерам ринку в сегменті доводчиків для дверей: Ryobi, Abloy, GU BKS, DORMA, GEZE. Всі виробники вже багато років представлені на ринку, заслужили на повагу серед споживачів і професійних інсталяторів.

Купити доводчик з монтажем

Монтаж дверного доводчика – ювелірна робота, оскільки навіть незначне відхилення на кілька сантиметрів, може привести до некоректної роботи пристрою і його подальшої поломки. Не піддавайтеся міфічній економії, замовляйте послуги з установки доводчика на двері в Києві у професіоналів Locksmith!

Фахівці нашої компанії вже багато років займаються підбором, продажем і установкою доводчиків для дверей. Завжди можна зробити все самостійно, але навіщо витрачати свої сили, час, ви можете замовити повний пакет послуг під ключ з гарантією на матеріали і монтаж в Locksmith.

переїзд переїзд