Автоматика для дверей

Компанія Locksmith, пропонує вашій увазі дверну автоматику, яка забезпечить Вам і Вашим відвідувачам, безперешкодний прохід з автоматичним відкриванням / закриванням дверей.

Ми можемо запропонувати дверні автомати для двох типів дверей: розпашних і маятникових. Дверну автоматику для розпашних дверей, можна встановити на двері, які вже в експлуатації. Автоматику для маятникових дверей, найкраще закладати в проект на етапі будівельних робіт.

Проекти, в яких реалізовано систему дверної автоматики, широко використовуються у всьому світі, забезпечуючи людям комфорт і безпечне користування дверима. До таких об’єктів належать навчальні заклади, клініки, готелі, ресторани, магазини, офісні центри.

Дверний автомат необхідний там, де користувачі проходять через двері з зайнятими руками, там, де потрібно спростити відкриття двері відвідувачам з обмеженими фізичними можливостями або в разі потреби, забезпечити відкривання дверей без контакту з нею.

Управляти автоматикою для дверей, можливо за допомогою будь-якого зовнішнього пристрою (кнопка, радіо брелок, датчик руху). Дверний автомат має можливість підключення датчиків моніторингу стану дверей, це виключає ймовірність затиснення користувача або іншого об’єкта дверима – датчик вловить присутність і зупинить двері не допускаючи контакту. У випадки пожежної тривоги, автомат можна підключити до функції аварійного відкривання дверей, що забезпечить автоматичне відкривання дверей на шляху евакуації людей.

LOCKSMITH пропонує три типи дверної автоматики

Автоматика для розпашних дверей модель Locksmith OLI 100

Дана автоматика призначена для установки на розпашні двері, які відкриваються в одну сторону. Автомат виконаний в форматі класичного доводчика накладного монтажу з електронним приводом і блоком управління. В комплекті два типи тяг – це дозволить виконати монтаж на будь-який тип двері.

Модель OLI 100 має багатофункціональний інтерфейс управління, можлива настройка швидкості відкривання дверей, регулювання часу затримки закривання дверей.

Автомат підтримує функцію (push and go) – двері відкриються, якщо її штовхнуть в сторону відкривання (необхідно на шляху евакуації). Дверний автомат може працювати з електронним замком будь-якого типу в зв’язці з СКД. Відкривання і закривання дверей виконується за рахунок тяги приводного мотора, вбудована функція визначення перешкод.

ціна від 25 000 грн

Дивитися Автоматика дверна модель Locksmith OLI 100 PDF

Автоматика для розпашних маятникових дверей Locksmith OLI 200

Дана автоматика призначена для установки на розпашні двері маятникового типу. Автомат виконаний в форматі електронного блоку, який кріпиться на верхню вісь двері. Шток приводу сумісний з більшістю петель європейського і китайського виробництва. Модель дверного автомата маятникового типу OLI 2016, має багатофункціональний інтерфейс управління, можлива настройка швидкості відкривання двері, регулювання часу затримки закривання дверей. Маятникову автоматику, можна налаштувати на відкривання як в одну сторону, так і обидві в залежності від подачі імпульсу керуючого пристрою. Можливо виконати установку на двостулкові двері. Дверний автомат може працювати з електронним замком будь-якого типу в зв’язці з СКД.

ціна від 27 000 грн

Дивитися Автоматика дверна модель Locksmith OLI 200 PD

Автоматика для розпашних скляних дверей (монтаж в підлогу) Locksmith OLI FL 300

Дана автоматика призначена для установки на розпашні двері маятникового типу. Автомат є моторизованим доводчиком підлогового монтажу. Шток приводу сумісний з більшістю петель європейського і китайського виробництва. Модель OLI FL 300, має багатофункціональний інтерфейс управління, Можливе налаштування швидкості відкривання двері, регулювання часу затримки закривання дверей. Автоматику можна налаштувати на відкривання, як в одну сторону так і обидві в залежності від подачі імпульсу керуючого пристрій. Автоматику для скляних маятникових дверей підлогового монтажу, можливо встановити на двостулкові двері. Дверний автомат може працювати з електронним замком будь-якого типу в зв’язці з СКД.

Ціна від 30 000 грн

Дивитися Автоматика дверна модель Locksmith OLI 300 PDF

Відео огляд дверної автоматики Locksmith OLI