• Червень

    15

    2020
  • 400

Розумний замок Danalock

Не просто абсолютна безпека, але і універсальність без прив’язки до формату використання – такий продукт від компанії Danalock вже доступний на українському ринку!

Компанія Locksmith представляє вам інноваційний пристрій – смарт-замок Даналок, який може бути встановлено дійсно на будь-які двері без фізичних і функціональних обмежень!

Електромеханічний замок Danalock: що вміє і для чого створений

  • Може використовуватися і як основний, і як додатковий запірний механізм
  • Управління за допомогою мобільного пристрою через канал Bluetooth і фізично – з внутрішньої сторони дверей
  • Монтаж на абсолютно будь-яких типах дверей: металевих, з накладками, дерев’яних, з уже існуючою замковою системою
  • Безумовна надійність і безпеку – пристрій сертифіковано за стандартами шифрування США, використовується алгоритм AES-128. Прошивка замку проходить регулярне оновлення, а керувати ним можна з будь-якого пристрою з ОС
  • Замок дозволяє працювати в інтеграції з системами розумний будинок на базі: HomeKit, Z-Wave, ZigBee. Дозволяє управляти замком з будь-якої точки світу і надавати доступ віддалено.

Для Locksmith важливо зробити пропозицію максимально безпечною та ефективною, ми: доповнили розумний смарт-замок для будинку Danalock циліндром Abloy Protec2, нам вдалося створити комплексний вузол, непідвладний жодної відмички, і дозволяє в той же час без ключів управляти відкриттям і закриттям дверей.

Функціональні переваги від Locksmith, або чому вам варто замовити замок Danalock

У портфоліо команди Locksmith – офіційного представника компанії Danalock – роботи з монтажу та обслуговування пристрою практично на будь-яких типах дверей. Комерційні і допоміжні приміщення, приватні будинки, дачі, квартири – не має значення, для яких цілей ви плануєте купити смарт-замок Danalock в Києві, він впорається з кожної з них! Адаптуємо формат використання пристрою для будь-яких умов, різних завдань і навіть найскладніших вимог, проводимо монтаж і подальше обслуговування.

Багато задач – одне рішення, і це розумний замок Danalock від Locksmith. 

Інформація по продукції Danalockhttps://services.locksmith.com.ua/services/smart-lock-danalock-v3/