• Березень

    16

    2020
  • 297

Розумний замок Danalock – безпека і зручність використання.

Комплексне рішення для безпеки від датського бренду: розумні замки Danalock.

Управління за допомогою Bluetooth, проста інтеграція з системами розумного будинку Apple HomeKit і Z-Wave, а також бездоганна стійкість до злому – у компанії Даналок немає одного «козиря», оскільки всі характеристики продуктів бренду і є його ключовими перевагами.

Видавайте тимчасовий доступ обслуговуючому персоналу, контролюйте вхід і вихід з приміщення, перебуваючи у будь-якій точці земної кулі, і не турбуйтеся про злом – з зовнішнього боку циліндр можна закрити броненакладкой Dicec MAGNETIC 3G2FM DIN, де шторка перекриває доступ ключа до циліндра, тим самим прибирає можливі варіанти чистого відкривання замка.

Для установки Danalock, обов’язковим для покупки буде дві складових: замок Danalock і циліндр до нього: Gerda або Abloy protec2.

За безпеку від відкриття відповідає надійний циліндр від польської компаніі GERDA (базовий варіант). Для тих, кого цікавить 100% захист від відмичи, можемо запропонувати циліндр Abloy Protec2 адаптований під smart lock Danalock.

Електромеханічний замок Danalock сертифікований по прийнятому стандарту шифрування урядом США за результатами конкурсу AES з електронного передавання сигналу. Можна бути впевненим, що під час вашої відсутності з «розумною» системою не впорається зловмисник, за безпеку відповідає шифрувальний алгоритм AES-128. До слова, прошивка Даналок (регулярно оновлюється виробником), а додаток для управління замком, може бути встановлено як на пристрій Android, так і iOS.

Зручний інтерфейс, який згідно відгуками про Danalock дійсно заслуговує на увагу, дозволяє налаштувати автоматичне відкриття дверей, як тільки ви до неї наблизитися. Інтелектуальна система зчитує ваші GPS-координати, причому дальність реагування контролюється користувачем. До слова, зв’язок із пристроєм не перерветься, навіть якщо ви втратите свій смартфон – пройти аутентифікацію можна на будь-якому гаджеті, використавши свій логін і пароль.

Danalock універсальний, і може бути встановлено практично на будь-які двері з ригельними замками, європейського стандарту.

Важливо: кількість цифрових ключів для замку Danalock v3 може бути не обмежена. Тобто користувач (адміністратор) самостійно визначає, скільком людям буде відкритий доступ до локації. Це значно розширює сферу використання пристрою і робить його відмінним рішенням для комерційного і бізнес-сектора.

Електронний замок Danalock є сертифікованим продуктом для сервісу Airbrnb – онлайн-майданчики, створеної для короткострокової оренди житла в усьому світі (принцип Каучсерфінг). Це означає, що якщо ви здаєте квартиру або будинок подобово, вам не потрібно фізично передавати і забирати ключі, досить вислати посилання клієнту на вхід в додаток, а по закінченню терміну перебування, видалити користувача.

Компанія Locksmith: офіційний представник бренду Danalock в Україні.

Ми не просто розширюємо спектр продуктів, працюючи з якими можемо гарантувати своїм клієнтам надійність і якість, ми робимо це тільки щодо справді вартісних брендів! І датська компанія Danalock – одна з них.

Постійно в наявності – всі сімейство розумних замків Даналок в Києві: моделі V3 Bluetooth (Z-Wave, ZigBee, HomeKit), а також циліндри і клавіатури. Спектр товарів розширюється одночасно з випуском нової продукції компанією – вам не доведеться чекати, тому що всі поставки здійснюються безпосередньо офіційно, безпосередньо від виробника.

Як і щодо інших продуктів, компанія Locksmith здійснює продаж, монтаж розумних замків Danalock, а також подальше гарантійне обслуговування. При підборі пристроїв враховуємо всі параметри, які безпосередньо чи опосередковано будуть відображатися на зручність і ефективності використання!

Інформація по продукції Danalock: https://services.locksmith.com.ua/services/smart-lock-danalock-v3/