• Березень

  10

  2020
 • 368

Розумні замки від Locksmith: основа забезпечення безпеки будь-яких об’єктів

Smart Lock (розумні замки) для компанії Locksmith є пріоритетним напрямком і основної діяльності, і розвитку. Все тому, що вивчення і застосування таких прогресивних технологій – це можливість розширити спектр пропозицій для клієнтів, а значить, вирішити ще більше їх завдань, зробивши це на максимальному рівні.

Чому саме smart замки: розповідаємо просто про важливе, або як ці пристрої стали еталоном безпеки в усьому світі.

Існуюча поза нашого розуміння ще «вчора», сьогодні система розумний будинок з не менш розумними замками – реальність, яка стає все більш відчутною. Хоча для деяких подібні нововведення, все ще знаходяться за рамками довіри, знання і практика фахівців компанії Локсміт показує – більш ефективних альтернатив немає.

До слова, за статистикою на відкриття звичайного замку відмичкою у досвідченого зловмисника займає 10 хвилин. А ось з розумним аналогом такий фінт не пройде, оскільки у системи кардинально інший принцип взаємодії з ригелем і запірним механізмом, в яких замість «фізики» – електроніка (хоча і запасний механічний ключ часто поставляється в комплекті). Щоб відкрити двері (причому, навіть дистанційно), вам потрібно натиснути на кнопку в додатку або активувати замок кодом/відбитком пальця.

На відміну від перших поколінь з незграбним дизайном, сьогодні такі Smart Lock замки – стильне і функціональне доповнення інтер’єру і екстер’єру. Він може виступати як в ролі основного, так і додаткового механізму замикання дверей, в тому числі з системою контролю доступу. Пристрої оснащуються знімними акумуляторами або батарейками, при розрядженні яких (виробники передбачають всі можливі нюанси) можна скористатися портом microUSB, живити замок від PowerBank, розблокувати механічним ключем.

Деякі розумні замки для будинку можуть встановлюватися автономно, без заміни циліндрів, планок та замку, під інші ж передбачають повне заміщення. Пристрої легко інтегруються з усіма існуючими системами розумного, цифрового будинку. Сьогодні – той самий етап розвитку, коли довіра до таких гаджетів може бути абсолютним і зростання інтересу з кожним днем ​​все більше.

Важливо: не дивлячись на всі переваги, установка розумного замку не зможе замінити комплексних систем, які в рази підвищують безпеку локації. Тому фахівці компанії Locksmith завжди рекомендують поєднувати такі смарт-вузли з охоронною сигналізацією Аякс і розумним замком. За фактом такої комбінації з здачею під пультової охорону, можна спокійно залишати квартиру, будинок, офіс і не переживати за збереження.

Що для вас вибрали експерти Locksmith: перевірені бренди для безпеки ваших об’єктів.

Чим ширше попит, тим різноманітніше пропозицію, і тому вкрай легко заплутатися в асортименті і купити розумний замок в Києві, який буде не просто «обіцяти», а на 100% виконувати своє призначення. Керуючись досвідом, знаннями, отриманими на форумах і з’їздах, плюс практичні кейси, ми вибрали 6-ку найсильніших брендів на світовому ринку, і вже готові запропонувати вам найпродуктивніші рішення від кожного з них.

Це – розумні замки для квартири, будинків, офісів та будь-яких інших просторів від:

 1. Samsung
 2. Xiaomi
 3. Danalock
 4. August
 5. EvvaAir
 6. EntrMul-t-Lock

Прогрес і сервіс від Locksmith не стоять на місці. Співпраця з виробником охоронної сигналізації Ajax, партнерство з охоронною компанією GARBIS SECURITY, дозволяє отримати рішення під ключ звернувшись в Locksmith.

Не просто купити розумний замок, а отримати повний комплекс послуг – від широких консультацій профільних майстрів до постмонтажного обслуговування – саме такий формат взаємодії з клієнтом виділяє нашу команду. Ми не просто торгуємо продуктами і послугами, ми даємо комплексне та ефективне рішення під ваші завдання.