переїзд переїзд

Установка Mul-t-Lock Cliq або Abloy Protec2 Cliq

Установка Смарт замків

Установка систем антипаніки

Установка сейфів

Установка захисної фурнітури

Установка доводчиків

Установка систем контролю доступу

Установка системи майстер-ключ

Заміна циліндрів

Заміна замків

Розсувні решітки на вікна та двері ShikMetal

Наші роботи

Технології, регламенти і практичний досвід = бездоганну якість роботи по системам безпеки

Locksmith Services для корпоративних і приватних клієнтів – це прагнення і здатність відповідати будь-яким вимогам щодо систем безпеки. Ця сторінка – прямий доказ того, що для наших фахівців не існує професійних перешкод. З однаковим завзяттям ми беремося як за стандартні завдання по заміні личинки замка в Києві, так і вирішуємо питання з комплексного забезпечення системи безпеки будівель.

Тут немає типових і шаблонних рішень – всі послуги з монтажу замків в двері, заміні запчастин або установці інших вузлів, які гарантують безпеку, здійснюється в індивідуальному форматі. Ви ставите завдання, ми її вирішуємо.

Спектр послуг і надійні бренди – основа діяльності Locksmith

– Установка і заміна замків. У нові або вже встановлені двері, при дефектної роботі системи, втраті ключа або інших життєвих ситуаціях.
– Установка і заміна циліндрів. При втраті ключів, некоректної роботи замка, низької надійності системи, в якості додаткового вузла безпеки.
– Установка смарт-замків. Монтаж інтелектуальних модулів, які працюють без традиційного ключа: сканер особи, брелок, додаток для смартфона, цифровий код або біометричні параметри.
– Установка електромеханічних, магнітних і електрорігельних замків. Інноваційні і надійні системи від Abloy, Mul-T-Lock, Cisa, Iseo і інших брендів.
– Установка захисної фурнітури. Монтаж броньованих накладок на вже існуючі замкові системи. Надійні врізні бронінакладкі Disec і добре відома захисна фурнітура Rostex.
– Установка сейфів. Продаж і монтаж сейфів для приватного використання або бізнесу. Робота з українськими та європейськими виробниками сейфом. Аварійне відкриття, сервісне обслуговування.
– Установка доводчиків двері. В офісних і комерційних будівлях, житлових будинках, квартирах. Підбір системи у відповідність з параметрами двері і потребами клієнта.
– Установка вхідних дверей. Продаж і монтаж надійних металевих протиударних дверей від кращих виробників України.
– Монтаж системи антіпаніка. Установка спеціальних пристроїв на двері, призначені для аварійного виходу або евакуації. Накладна і врезная антіпаніка.

Ми не нав’язуємо послуги і не пропонуємо вам технічно застарілі рішення – тільки ефективні варіанти для безпеки вашого будинку і бізнесу!

7 переваг для клієнтів компанії Locksmith: аргументуємо вагомо, працюємо без недоліків

– Locksmith – офіційний Член Української Локмайстер Федерації №098.
– Офіційне співробітництво – Locksmith є авторизованим центром Abloy і Mul-t-Lock в Києві.
– Послуги для приватних клієнтів і комерційного сектора. Забезпечення системами безпеки будинків і квартир, а також розробка комплексних пакетів безпеки для вашого бізнесу.
– На зв’язку – 24/7. Регулярно поповнюється новими роботами портфоліо свідчить про те, що Локсміс не залишають без уваги жодну заявку.
– Гарантія. На всі типи товарів і продукції, яка використовується при установці, ви отримуєте офіційну гарантію на 12 місяців. Ми впевнені в якості робіт і комплектуючих на всі 100%!
– Професійний штат. Незалежно від того, чи потрібно вам встановити сейф або ж завдання стоїть в тому, щоб купити Smart замок, до вас на допомогу прийдуть профільні фахівці з багаторічним практичним досвідом і актуальними теоретичними знаннями.
– Тільки оригінальні і надійні бренди. Партнерами компанії є такі виробники, як: ABLOY, KABA, MUL-T-LOCK, Santos, Rostex, Disec і інші марки з бездоганною репутацією на ринку.

Не зволікайте – безпека вас і ваших близьких вже сьогодні може стати безумовною і гарантованої! Ознайомтеся зі спектром послуг, вибирайте необхідну, і телефонуйте.

переїзд переїзд