переїзд переїзд
Установка Систем Контролю Доступу

Установка Систем Контролю Доступу

Locksmith Service надає послуги з підбору та монтажу обладнання, для будь-якого сектору бізнесу, від невеликих офісів до великих компаній. Рішення, які ми запропонуємо будуть максимально відповідати поставленим Вами вимогам.

Установка системи майстер-ключ

Установка системи майстер-ключ

Менеджери Locksmith запропонують рішення, що будуть підходити вашим вимогам, результат буде радувати, адже зв’язку ключів, яку ви раніше мали носити за собою, ми перетворимо в Один ключ, який буде відкривати все.

Mul-t-Lock Cliq і Abloy Protec2 Cliq

Mul-t-Lock Cliq і Abloy Protec2 Cliq

Продаж та встановлення Mul-t-Lock Cliq і Abloy Protec2 Cliq або Abloy Protec2 Cliq: інновації електромеханіки для повної безпеки бізнес об’єктів.

Заміна замків

Заміна замків

Наші майстри із встановлення замків виконають виїзд і допоможуть комплексно вирішити проблему.

Установка Систем антипаніки

Установка Систем антипаніки

Якщо Вам необхідно підібрати та встановити систему антипаніки, звертайтесь до спеціалістів Locksmith Service.

Установка електромагнітних замків

Установка електромагнітних замків

Спеціалісти Locksmith встановлять електромагнітні замки швидко і якісно.

Встановлення електрорегельних замків

Встановлення електрорегельних замків

Locksmith Service надає послуги із встановлення електрорегельних замків, включаючи в себе підбір обладнання і налаштування всієї системи.

Встановлення електромеханічних заскочок

Встановлення електромеханічних заскочок

Якщо ви вирішили, що Вам потрібна заскочка для системи контролю доступу – звертайтеся до Locksmith Servicе, ми допоможемо зробити правильний вибір при підборі електромеханічних заскочок і виконаємо монтаж.

Встановлення електромеханічних замків

Встановлення електромеханічних замків

Спеціалісти Locksmith Service встановлять систему з використанням електромеханічних замків без будь-яких проблем.

Встановлення дотягувачів

Встановлення дотягувачів

Locksmith Service має в своєму асортименті різні за типом монтажу дотягувачі, ми зможемо підібрати рішення для дверей від 30 до 250 кг і виконаємо монтаж з гарантією.

Автоматика для дверей Locksmith OLI

Автоматика для дверей Locksmith OLI

Компанія Locksmith, пропонує вашій увазі дверну автоматику, яка забезпечить Вам і Вашим відвідувачам, безперешкодний прохід з автоматичним відкриванням / закриванням дверей.

Замовити послугу

  Ми зв'яжемося з вами протягом 10 хвилин.

  ПОСЛУГИ ДЛЯ КОРПОРАТИВНИХ КЛІЄНТІВ ВІД LOCKSMITH

  Від самого початку роботи компанії ми не зупиняємося на досягнутому, продовжуючи розвивати технологічні можливості та навички, знання наших спеціалістів. Сьогодні портфоліо компанії Locksmith – це щільне партнерство з комерційними організаціями та великими компаніями, обслуговування цілих бізнес центрів та абонентська підтримка невеликих офісів.

  Професійний і спеціалізований штат експертів, які входять в Українську Локсмайстер Федерацію, відповідність суворим регламентам і внутрішня система менеджменту якості дозволили нам не лише розширити спектр послуг, які ми надаємо, але й підвищити їх якість.

  Що ми пропонуємо: симбіоз відповідального підходу та широкого спектру послуг.

  Монтаж систем контролю доступу. Контролюйте співробітників, обмежуйте доступ до окремих приміщень, самостійно встановлюйте час відвідувань за допомогою СКД.

  Система майстер ключ Mul-t-Lock. Найбільш сучасний варіант системи СКД на основі механічного ключа. Персоналізовані ключі, розмежування доступу, попередження створення дублікатів.

  Встановлення та заміна циліндру Abloy Protec2 Cliq і Mul-t-Lock Cliq. Консультація, монтаж циліндрів, сервісне обслуговування та виготовлення додаткових комплектів ключів для інноваційних і надійних систем Аблой Клік та Мультилок Клік.

  Монтаж системи антипаніки. Сучасна система для аварійних та евакуаційних виходів з торгових та офісних будівель здатна зберегти життя людей у випадках непередбачуваних ситуацій.

  Встановлення дотягувачів дверей. Створюємо абсолютний комфорт для відвідувачів, співробітників та обслуговуючого персоналу. Безшумні системи, які економлять ресурси опалювання та охолодження.

  Встановлення електромагнітних замків. Дистанційний контроль доступу до будь-яких типів приміщень та простору: офіси, торгові центри, підсобні та службові приміщення, під’їзди та ін.

  Встановлення електроригельних замків. Миттєва інтеґрація готової системи в існуючу систему контролю, монтаж для дерев’яних, металевих дверей, функціональних та технічних приміщень.

  Встановлення електромеханічних заскочок. Системи додаткового контролю доступу для об’єктів будь-якого масштабу. Відсутність стандартного ключа, ідеальний варіант для проміжного користування.

  Встановлення електромеханічних замків. Новаторська система від компанії Abloy, яка працює незалежно від кліматичних, температурних та інших зовнішніх умов. Безвідмовний вузол безпеки для комерційних та офісних приміщень.

  Заміна замків у Києві. Миттєве реагування на буд-які функціональні проблеми із системою безпеки. Усі товари в наявності – експерт виїжджає з готовим комплектом для заміни в зручний для вас час.

  Це важливо: як досвідчена та професійна команда, авторизований сервісний центр Mul-t-Lock і Abloy, ми не можемо втратити з поля зору величезну кількість приватних пропозицій з продажу та монтажу систем безпеки. Чим це загрожує користувачам, окрім марно витрачених коштів? Вважаючи, що Ваш бізнес знаходиться під надійним захистом, ви щоденно ризикуєте: неякісні підробки, неправильне перекодування циліндру або встановлення замку може привабити зловмисників, які ні за що не проґавлять можливість зчинити крадіжку. Довіряйте професіоналам!

  Не нехтуйте безпекою, все у Ваших руках.

  переїзд переїзд