• Жовтень

    10

    2020
  • 224

Огляд замка Ultraloq UL300

 Крута новина для наших клієнтів, які так полюбляють Smart технології. У Locksmith доступний для замовлення новий замок Ultraloq UL300.

Smart Lock UL300 від американської компанії Ultraloq – це надійний корпус замка, крутий зовнішній вигляд, стабільний софт для управління і можливість встановити замок на 90% дверей.

З цим розумним замком у вас буде 6 різних способів отримати доступ до ваших дверей:

⁃ Біометрична ідентифікація відбитків пальців

⁃ Безконтактний брелок

⁃ Код

⁃ Bluetooth на смартфоні

⁃ Чарівний “шейк” (Magic shake)

⁃ Механічний ключ

Однією з особливостей UL300 на відміну від інших розумних замків Ultraloq, є односпрямований корпус замку, зроблений з міцної конструкції з нержавіючої сталі з декількома замикаючими механізмами, які забезпечують більш високий рівень безпеки та захисту.

Як і інші смарт замки Ultraloq, UL300 також сумісний з Ultraloq Bridge, це означає, що ви отримаєте повний контроль над UL300 віддалено через додаток U-tec, яке дозволить вам ділитися кодами, надавати тимчасовий доступ, управляти користувачами і отримувати повідомлення на смартфон, коли хтось відкриває ваші двері. І, звичайно ж, ви зможете використовувати його з Google Assistant, Alexa та IFTTT.

Замок Ultraloq UL300 зарекомендував себе як надійне рішення для будь-якого типу об’єктів від квартири та будинки до офісів і орендних приміщень під здачу. Якщо вам потрібна додаткова інформація, звертайтеся в Locksmith, наші фахівці допоможуть підібрати потрібне рішення під ваші потреби.