• Березень

  12

  2020
 • 295

Невскриваємі циліндри з технологією Cliq

Невскриваємі замки з технологією Cliqвсе в ваших руках, від налаштування системи до повного контролю за нею.

Абсолютний контроль, або в чому унікальність технології Cliq

Більш інтелектуального і безпечного рішення у світі – не існує.

У циліндри Cliq інтегрована мікропроцесорна технологія, яка підтримує зв’язок між ключем і циліндром в момент його використання. У системі реалізований стандарт високої безпеки від відмикання і дублювання – High-Security.

Cliq – це запатентована бездротова електросистема, яка об’єднує високу безпеку на механічному рівні та має унікальну електронну частину. При використанні ключа Cliq, електромотор всередині циліндра отримує заряд і приймає або відхиляє відкриття замку (залежить від настройки в ключі за графіком доступу). Установка циліндра Cliq відбувається без прокладки кабелів (живлення від батарейки в ключі).

Важливо: ключі від замків Клік оснащені змінною батареєю, яка є єдиним джерелом енергії.

6 головних переваг системи Cliq, які пояснять, чому для будинку, офісу циліндр Клік – найкраще рішення

 1. Технологія розроблена для конкретних завдань: контроль доступу. Конструктивні параметри можуть змінюватися в залежності від того, на якій точці проходу замки і циліндри монтуються: хвіртка, ворота, вхідні двері та т.д.
 2. Вона економічно ефективна. Система Cliq може інтегруватися в уже існуючі замки без особливих допрацювань.
 3. Вона проста і в розумінні, і у використанні. Вам не потрібно вивчати багатотомні інструкції або опановувати нові навички, при покупці і монтажі фахівці Locksmith проведуть навчання, і все покажуть.
 4. Вона – безрозмірна. Архітектура технології розумних замків Клік може масштабуватись від одного і до декількох сотень пристроїв. Підключення нових точок доступу можливо у будь-який момент.
 5. Вона управляється дистанційно. Все адміністрування здійснюється з будь-якої точки світу за допомогою ПО або мобільного додатка: ви можете змінювати права доступу, блокувати / розблокувати ключі, а також складати розклад (добове, тижневе або місячне) для кожного користувача і окремих локацій.
 6. Вона підконтрольна. Ви не тільки налаштовуєте систему під свої потреби, а й можете відстежувати всі події доступу, причому як з циліндрів і замків, так і кожен ключ окремо.

Важливо: онлайн-доступ до сервера ASSA ABLOY Group, який територіально розташований в Стокгольмі має право виключно імпортер продукції Mul-T-Lock, Abloy, Ikon в Україні, компанії SPV company ltd.

В Україні наші клієнти, мають можливість купити електромеханічних замок Клік в трьох варіаціях, в залежності від виробника. Вони відрізняються за функціями, але кожна – надійно захищена і від чистого відкривання відмичкою, і від створення дубліката ключа (неможливо зробити без запиту в компанію імпортер з паспортом на виріб).

Всі варіанти виробників – доступні до покупки в авторизованого дилера компанії Locksmith.

 1. Mul-t-Lock Interactive + Cliq – циліндр з піновою системою, абсолютний захист від відкриття відмичками (більш 150 млн кодових комбінацій і титанові стержні від свердління). https://mul-t-lock.locksmith.com.ua/products/tsilindry-mul-t-lock-interactive-cliq/
 2. Mul-t-Lock mt5 + Cliq – механізм з ребристим плугом, рухомим елементом на носику ключа і унікально нарізаною змійкою (3,2 мл комбінацій і титанові стержні). Не відкривається відмичкою начисто.https://multlock.locksmith.com.ua/products/tsilindrycliqmt5-cliq/
 3. Abloy Protec2 Cliq – захищений від свердління, з кількістю кодових комбінацій, рівним 1,97 млрд, механізм з технологією обертального диска. Клас – ExtraSecurity. Ключ з Abloy Protec2 Cliq з технологією Bluetooth для швидкого управління системою. Циліндр 100% не відкривається відмичкою. https://abloy.locksmith.com.ua/products/abloy-protec2-cliq/
 4. IkonCliqgo – надвисокий рівень безпеки електромеханічна система блокування завдяки протоколу 3 DES, захист ключа від дубліката (індивідуальне програмування кожного) і створення звіту про події. Сама гнучка система для управління і налаштувань в домашньому використанні, все в смартфоні власника системи. https://services.locksmith.com.ua/services/tsilindr-ikon-cliq-go-uk/

Що пропонує компанія Locksmith: консультація, продаж, установка та обслуговування електромеханічних циліндрів Cliq. У нас можливо отримати повну і достовірну інформацію з будь-якого з продуктів. Ми не просто продаємо, ми намагаємося запропонувати оптимальне рішення виходячи від запиту клієнта. Для нас важливий результат!