переїзд переїзд
Заміна замків

Заміна замків

Наші майстри встановлення замків виконують виїзд і комплексно допомагають вирішити проблему.

Установка дверного доводчика

Установка дверного доводчика

Locksmith Service має у своєму асортименті різні за типом монтажу дотягувачі, ми зможемо підібрати рішення для дверей від 30 до 250 кг і виконаємо монтаж із гарантією.

Заміна циліндра в замку

Заміна циліндра в замку

Ми готові швидко і якісно виконати роботи із заміни циліндру в дверях у Києві.

Mul-t-Lock Cliq і Abloy Protec2 Cliq

Mul-t-Lock Cliq і Abloy Protec2 Cliq

Установка циліндра Mul-t-Lock Cliq або Abloy Protec2 Cliq від компанії Locksmith – це та послуга і продукт, який дозволить вивести запірну систему на принципово новий рівень.

Установка Smart замків

Установка Smart замків

Locksmith Service, надає послуги з підбору та встановлення Smart Lock замків в Києві і Україні

Установка захисної фурнітури

Установка захисної фурнітури

Locksmith Service надає послуги із встановлення захисної фурнітури, замовивши монтаж у нас, Ви отримаєте найкраще рішення.

Установка сейфів

Установка сейфів

Ми вислухаємо всі Ваші побажання і обов’язково запропонуємо декілька реальних варіантів на вибір, які ми зможемо доставити і встановити для Вас.

Установка вхідних дверей

Установка вхідних дверей

У нас Ви отримаєте якісну послугу із встановлення вхідних дверей і залишитесь задоволені результатом.

Установка замка для хвіртки і воріт

Установка замка для хвіртки і воріт

Замки, які ми використовуємо для встановлення мають високі експлуатаційні можливості та можуть працювати при інтенсивному навантаженні частоти циклів відкриття/закриття, у випадку з електромеханічними замками, також присутній фактор стабільної роботи при перепадах температур.

Установка замка для гаража

Установка замка для гаража

Ми можемо запропонувати різні рішення закривання гаражних воріт та дверей до гаражу. Наші майстри порадять та встановлять максимально ефективне рішення. Ви зможете зачинити та зберегти все й спати спокійно.

Установка додаткового замка

Установка додаткового замка

Ми надаємо послуги з установки додаткових замків, робимо це швидко і якісно.

Замовити послугу

  Ми зв'яжемося з вами протягом 10 хвилин.

  ПОСЛУГИ ДЛЯ ПРИВАТНИХ КЛІЄНТІВ ВІД LOCKSMITH

  Як часто ви задумувались над тим, наскільки надійна система безпеки вашого дому, квартири, гаражу чи дачі за 10-бальною шкалою? Попередивши очевидну відповідь, ми готові самостійно зробити висновок – якщо встановлення та заміна замків виконувалися майстром-аматором, а сам пристрій був придбаний у найближчій торговій лавці, навіть «трійку» можна поставити з великою натяжкою.

  Саме з такими ситуаціями доволі часто зустрічаються спеціалісти сервісного центру Abloy в Києві, компанії Locksmith. Уже під час першого візиту експерт виявляє проблему: найчастіше це низькоякісні личинки, підробки оригінальної продукції, наприклад бронекладки для циліндру без назви і, звісно, некваліфіковане та неякісне встановлення. Чим загрожує така економія, говорити не варто – це, перш за все безпека ваших близьких, вашого майна та вас.

  Мультисервіс від Locksmith: 11 послуг для клієнтів компанії

  1. Заміна замків. Планова та екстрена, використання оригінальних товарів та адаптація пропозиції для вашого бюджету та задач, які необхідно вирішити.
  2. Заміна циліндру у замку. Заміна основного вузла при поганій роботі, втраті ключів, викраденні або недостатньому рівні секретності.
  3. Встановлення, заміна циліндру Mul-t-Lock Cliq та Abloy Protec2 Cliq. Передові технології безпеки, засновані на основі високо секретних циліндрів для максимальної безпеки та захисту житла від несанкціонованого доступу.
  4. Встановлення Smart-замків. Принципово новий, інноваційний рівень контролю доступу за допомогою смарт-додатку, сканеру обличчя, біометричних даних.
  5. Монтаж замків у двері (додаткових). Вигідне рішення для посилення рівня безпеки вихідних дверей. Функція страховки, попередження злому, комфорту використання дверей.
  6. Встановлення захисної фурнітури для циліндру. Монтаж бронекладок для замків будь-якої конфігурації. Надійний захист від злому.
  7. Встановлення сейфів. Оригінальні продукти від брендів, що заслуговують на вашу увагу. Консультація, декілька пропозицій згідно бюджету та вимог, доставка та монтаж.
  8. Монтаж дотягувачів дверей. Відмінне рішення для прохідної зони: економія ресурсів для обігріву та охолодження, продовження строку служби та естетики дверей, а також фурнітури та замкового механізму.
  9. Встановлення вхідних дверей в Києві. Якісний монтаж із гарантією, бережливе та акуратне поводження з вашою оселею, прибирання робочого місця після завершення процесу встановлення.
  10.  Встановлення та заміна замків воріт та брам. Підбір та монтаж оптимальної системи, залежно від ваги та типу конструкції. Забезпечення безпеки придомової території.
  11.  Вріз та встановлення замків для гаражу. Надійні конструкції, що витримують серйозні механічні навантаження та стійкі до перепадів температур, без промерзання та ризику злому.

   

  Чому важливо звертатися до професіоналів: ремарка від команди Locksmith

  На всі роботи та реалізовану продукцію кожен клієнт отримує офіційну гарантію. Всі заявки на послуги приймаються на сайті цілодобово та проходять обробку менеджерами протягом декількох хвилин. Ми не нав’язуємо, ми рекомендуємо, опираючись на якість, надійність та авторитет виробників і нашу обізнаність ринку.

  Абсолютно прозорі умови, дотримання технічних регламентів та грамотна технічна підтримка при необхідності – з турботою про Вашу безпеку, команда Locksmith.

  переїзд переїзд