• Квітень

    11

    2020
  • 513

Дверні доводчики: функціональність, комфорт і економія при мінімальних витратах

Доводчики – це пристрої, які монтуються на вхідні та міжкімнатні двері для їх тихого і плавного закриття.

Монтаж доводчика досить складний процес, який вимагає підготовки і спеціального інструменту. Принцип роботи доводчика досить простий, і тому геніальний – забираючи енергію при відкритті, при закритті внутрішній механізм віддає її, забезпечуючи закривання дверей за рахунок амортизації.

Довідка: середня тривалість роботи пристрою при щоденній максимальному навантаженні на доводчики, які ми пропонуємо – 5 років.

Які завдання вирішує доводчик для вхідних дверей:

  • Збереження холоду / тепла. Пристрій щільно притягує полотно до коробки і не допускає циркуляцію повітря. Влітку ви не переплачуєте за кондиціонування, взимку – за обігрів. Ціна дверного доводчика цілком прийнятна, а функціональність виправдовує незначні вкладення в десятки разів.
  • Зменшення навантаження на замки і полотно. Закриття стулки – повільне, без різких ударів і гучних звуків. Це означає, що ні запірні механізми замку, ні двері не піддаються зайвому навантаженню. До того ж, швидкість закриття дверного доводчика до металевих дверей, аналогам зі скла і пластика, алюмінію налаштовується індивідуально.
  • Інтеграція в систему контролю доступу. Доводчик – обов’язковий елемент дверей, який підключено до систем контролю доступу. Цей пристрій забезпечує закриття дверей на електромеханічну защіпку, електрорігель або магніт, розумний електронний замок.

Де замовити дотягувачі?

Замовити доводчики від Locksmith ви можете тут – https://services.locksmith.com.ua/services/dovodchiki-dlya-dverej/

Важливо: типоформатів і моделей, які є основою для того, щоб купити дверний доводчик, багато. Тому важливо співвідносити технічні параметри дверей з місцем установки, а саме: враховувати матеріал, з якого виготовлені двері, знати вагу двері, приблизну кількість користувачів за день, а також місце установки – всередині або зовні приміщення.

Монтаж дверного доводчика – ювелірна робота, оскільки навіть незначне відхилення на кілька сантиметрів призведе до некоректної роботи пристрою і його подальшої поломки. Не піддавайтеся міфічної економії, замовляйте послуги з установки доводчика на двері в Києві у професіоналів Locksmith! Наша робота – це компетентно, є і виправдано, працюємо тільки з надійними брендами: Ryobi, Abloy, GU BKS, DORMA, GEZE.