• Березень

  30

  2020
 • 302

Австрійські циліндри EVVA в Україні.

Австрійські циліндри EVVA в Україні.

Репутація та якість перевірена віками: замкові циліндри від австрійського бренду EVVA більше 100 років на ринку і вже офіційно в Україні доступні для покупки в Locksmith.

Безпека не може бути умовною, і довести її до рівня Абсолют можуть сучасні і технологічні рішення. Команда Locksmith представляє вам нового виробника замків компанію EVVA.

Премії, нагороди, унікальні рішення в області створення безпечних циліндрів для замків в будинок, а також повну відповідність світовим стандартам безпеки і якості – тепер доступні для замовлення офіційно в Україні!

В каталог Locksmith увійшли 5 гідних серій циліндрів, аналогів яких немає, все це виробник ЕФФА.

 1. Серія MCS – не мають аналогів циліндри з магнітним кодом (два механічних, і один – магнітний). Виробник забезпечив необмежену кількість варіацій ключа – 299 квадрильйонів. Абсолютна стійкість до інтелектуального та силового розтину.
 2. Серія 4KS – нова версія попередньої серії, 3KS. Ці циліндри ЕФФА виробляються за запатентованою технологією, яка не матиме аналогів до 2035 року. Число секретних комбінацій – 30 мільярдів.
 3. Серія ICS – 13-кодова система безпеки, яка функціонує за двома різними методиками. Складна форма замкової щілини унеможливлює відкриття замкового циліндра для квартири, будинку і офісу за допомогою відмички.
 4. Серія EPS – трирівнева система кодування з максимальним рівнем секретності, пристосована для створення систем майстер-ключ. Оптимальне рішення для комерційних, житлових і офісних об’єктів.
 5. Серія AirKey – адаптивна система розумного замку для будинку, завдяки якій відкривається можливість здійснювати дистанційний контроль будь-яких локацій, в тому числі створювати і передавати цифрові ключі.

Циліндри для замків EVVA – технології, які знижують градус занепокоєння до нульової позначки!

Важливо: бренд створив унікальні принципи кодування інформації (секретів всередині циліндра), які спільно з захистом від дублювання ключа виключають несанкціонований доступ.

Також у нас доступний повний сервіс продукції ЕФФА.

Часто виникають питання з виготовленням додаткового ключа, чистка циліндра від бруду і інші проблеми з роботою механізму, перекодування циліндра під новий комплект ключів всі ці питання, можливо вирішити звернувшись в Locksmith.

Послуги монтажу замків EVVA в Києві.

Ринок замкової продукції дуже широкий і для людини, яка не часто стикався з заміною замків, знайти відповіді швидко і підібрати продукцію самостійно досить складно. Наші фахівці, роблять підбір і заміну замків кожен день, ви можете без зайвих зусиль отримати первинну консультацію і приблизну вартість за товари та послуги монтажу звернувшись до нас.

Чому вигідно купити в Locksmith

 1. Працюємо безпосередньо з імпортером в Україні компанією Liom, і тому знаємо про можливості замкових циліндрів EVVA абсолютно все.
 2. Здійснюємо повноцінне технічне супроводження – від консультації до підбору і установки на об’єкті, з урахуванням побажань клієнта і подальшим обслуговування і ремонтом.
 3. Гарантуємо ринкові ціни циліндрів EVVA в Україні.

Зв’яжіться з експертами Locksmith, щоб отримати вичерпну консультацію по продукції EVVA. Переходьте на сайт для замовлення: https://evva.locksmith.com.ua/